Colourtherapy #2 _ now also in Russian

Доброго дня, наші любі штампувальники й штампувальниці!

Добрый день, дорогие штамповальники и штамповальницы) ! С сегодняшнего дня наша “Цветотерапия” двуязычная!

Сьогодні п’ятниця і ми пропонуємо вам напитися енергії з кольору кави, отримати енергію з кольору землі… Мабуть ви вже здогадалися, что це – КОРИЧНЕВИЙ:

Сегодня пятница и мы предлагаем вам напитаться энергией цвета кофе, получить энергию цвета земли… Наверное вы уже догадались, что это – КОРИЧНЕВЫЙ!

Слово “коричневий” походить від “кориця” (зменшувальне від “кора”). Цей колір не входить до палітри основних кольорів. Він виходить при змішуванні зеленого й червоного барвників, а також оранжевого з сірим або синім, жовтого й пурпурного. При цьому виходять істотно різні відтінки коричневого кольору.

Слово “коричневый” происходит от “корица”, уменьшительное от “кора” (т.е. “цвета коры”). Этот цвет не входит в палитру основных цветов. Он получается при смешивании зелёного и красного красителей, а также оранжевого с серым или синим, желтого и пурпурного. При этом получаются разные оттенки коричневого.

Коричневий – теплий, «затишний» колір, він асоціюється із землею, деревами, каміном і будинком. Коричневий допомагає на чомусь зосередитися й відчути грунт під ногами. Це колір надійності, міцності, практичності і здорового глузду. Він також допомагає не витрачати час і сили даремно. Цей колір допомагає при нервовому виснаженні, коли людині здається, що ситуація конфлікту нерозв’язна. Спостерігається тенденція купувати дорогі предмети коричневого кольору в періоди нестійкої економіки, оскільки він вважається позачасовим. Цей колір популярний в одязі, люди, що носять речі такого кольору, вважаються відкритими, надійними і щирими.
Коричневый — теплый, «уютный» цвет, он ассоциируется с землей, деревьями, камином и домом. Коричневый помогает на чем-то сосредоточиться и ощутить почву под ногами. Это цвет надежности, прочности, практичности и здравого смысла. Он также помогает не тратить время и силы зря. Этот цвет выбирается при нервном истощении, когда человеку кажется, что ситуация конфликта неразрешима.
Наблюдается тенденция покупать дорогие предметы коричневого цвета в периоды с неустойчивой экономикой, т.к. он считается вневременным. Этот цвет популярен в одежде, носящие ее люди считаются открытыми, надежными и искренними.

Пробіжімось разом блогами скрап-майстрів… Подивимось, чи використовують вони коричневий…? Сьогодні я обрала навмання блоги своїх улюблених скрап-майстринь:

Пробежимся вместе по блогам скрап-мастериц… Посмотрим, как они используют коричневый… Сегодня я выбрала наугад блоги своих любимых скрап-мастериц:

1. Djonny’s creation

2. Моя горница


3. ENCZOWO

На відміну від жовтого, коричневий є досить популярним кольором. Його можна знайти в листівках багатьох мастринь.

В отличие от желтого, коричневый достаточно популярен. Его можно увидеть в открытках многих мастериц.

Сьогодні для вашого натхнення ми презентуємо вам роботу з використанням коричневої тканини, квітів, шнурочків та штампінгу:

Сподіваємося, що у вас обов’язково з’явиться натхнення створити щось КОРИЧНЕВЕНЬКЕ з нами! Не забувайте, що у вашій роботі має бути щось із продукції ТМ “Lesia Zgharda”, а в своєму пості ви маєте розмістити банер із завданням “Штампувальні”!!! Чекаємо на ваші роботи до 9.11.2012

Надеемся, что у вас обязательно появится желание сделать что-то КОРИЧНЕВОЕ с нами! Не забывайте, что в вашей работе должноприсутствовать что-то из продукции ТМ “Lesia Zgharda”, а в своём посте, вы должны разместить баннер с заданием “Штампувальни”!!!! Ждем ваших работ до 9.11.2012

А переможця вже чекає чудовий подарунок – великий різдвяно-новорічний штамп Christmas Stamp {SR085} розміром 4,3 * 5,7 см

А победителя ждет чудесный подарок – большой рождественско-новогодний штамп Christmas Stamp {SR085} размером 4,3 * 5,7 см

Впевнена, що ви зрадієте такому подарунку до свят ))) До наступного разу! Думаю, вы обрадуетесь такому подарочку к праздникам! До следующей встречи!

З любов’ю,

ваша Маша

 

спеціально для Штампувальні.

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

15 Comments

 1. Ух ти!! Як приємно свою побачити роботу , для надхнення) Дякую за нове завдання,Машунька! І за шанс виграти супер штамп Лесі!!!

  • Светуня) Всегда пожалуйста! Приходи играть – штамп просто прелесть))))))))) Я себе такой уже заказала))))))))))))))))

 2. І знову таке натхнення!! Марічко, якісь особливі флюїди у цих завданнях!:)
  А крафт теж вважатиметься як коричневий колір чи ні?
  п.с. можливо в укр. варіанті краще звучатиме “жовтий і пурпуровий”?

  • Дякуюююююююююююююю!!!!! Ага, флюїди є))))) Я вам їх шлю у великій кількості)))) Намагаюся, щоб було цікаво! Крафт таж коричневий, якщо він не переходить дуже в сіруватий.
   Дякую й за підказочки)

 3. Напевне, буду першою))) Але вже дуже подобається мені Кольоротерапія!!! http://diisim.blogspot.com/2012/10/blog-post_27.html

 4. Люблю коричневый! Спасибо за задание. http://burdosina.blogspot.com/2012/11/blog-post_6.html

 5. Підкажіть будь-ласка, а якщо у мене в роботі не буде чогось із продукції ТМ “Lesia Zgharda”, я зможу брати участь у конкурсі?

  • Взагалі-то ні. Адже це є одним із головних правил. Це може бути будь-що – обмежень немає! Однак щось таки має бути.

 6. Приймайте і мою роботу http://olkajulka.blogspot.com/2012/11/blog-post_8.html. Чудове завдання, неодмінно буду брати участь у наступних випусках кольоротерапії)))

 7. Ось ы моя робота, виконана натхненною коричневим кольором.
  http://militariya.blogspot.com/2012/11/blog-post.html

 8. Часу брак, але ну як не прийняти участь в такому завданні?? Прийшлось здаватись)))
  http://soniachna.blogspot.com/2012/11/blog-post.html

 9. Ще встигаю? Ось моя коричнева робота http://hryzantema.blogspot.com/2012/11/blog-post.html

 10. Стоп) Завтра – результаты)))))))))))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>