Happy New Year & New Release!

З наступаючим Новим Роком!

Я бажаю Вам у наступному році зібратись з духом і зробити крок на зустріч своїм мріям, щиро повірити в себе, спробувати те що давно хотілось, поміняти в собі те, що заважає Вам розвиватись, признатись дорогим людям у своїх почуттях, а ще я бажаю вам натхнення і нехай воно стане відправним пунктом усіх Ваших майбутніх звершень! І найважливіше – нехай у нашій країні, сім”ях та душах завжди панує злагода, МИР та спокій!

У нас все вийде!

Багато чого у цьому році було такого, про що тяжко і боляче згадувати, багато чого хотілось би бачити лише в кіно… але…
Але, не зажаючи на всі обставини, або скоріш за все саме завдяки тому що прийшлось активувати всі відомі і невідомі нам до цього часу внутрішні резерви, нам як компанії, як українському виробникові вдалось багато чого досягнути, покращити та вийти на новий рівень.

Це завершальна публікація цього року. Я поділюсь з вами його підсумками та покажу новинки грудневого релізу, який через обставини вийшов в останній день місяця і року.

А тепер детальніше чого нам вдалось досягнути у 2014 році

Основні успіхи (у довільному порядку ))). Ми:

 • Підвищили якість штампів – відбиток зроблений з допомогою штампів LZ відповідає якості, яка до цього часу була можливою лише для гумових штампів. Це дозволяє застосовувати навіть найтонших ліній у дизайні – наприклад 0,1мм . І це дає нам змогу з гордістю сказати, що якість гумових штампів тепер доступна разом із такою необхідною властивістю як їх прозорість.
 • Вдосконалили порізку штампів – тепер наші штампи не лише високоякісні, а й красивої форми ))
 • У нас нова, найкраща, найдружніша та найдушевніша у світі Дизайн-Команда, яка не лише тішить око неймовірно красивими роботами, а й надихає на нові та неймовірні звершення!
 • Розширили асортимент паперових товарів
 • Щомісяця розширюємо асортимент штамів випускаючи нові релізи
 • Розширили експортну географію на такі країни як Голандія, Данія та Азербайджан
 • Побували та залишаємось спонсорами багатьох українських блогів, майстер-класів, творчих (і не тільки) проектів та ініціатив
 • І не зважаючи ні на що, залишили ціни на штампи такими ж, як на початку року!

Також дякую всім Вам, нашим неймовірним прихихильникам, за чудові відгуки та побажання які ми щодня отримуємо. Саме завдяки Вам, хочеться працювати ще краще!

Ще у грудні я підготувала для вас багато новинок, вже для натхнення у Новому Році, тож запрошую до перегляду.

ШТАМПИ

Грудневий реліз майже повністю присвячений любові та коханню, тож допоможе вам у створенні проектів до св.Валентина, а також весільних альбомів чи просто чудових побажань для людей, яких ви любите:

Набори SV062 та SV063 є чудовими зразками універсальності таких привітань )), які допоможуть в першу чергу із чоловічими проектами ))), а дощате серце може бути символом 5 річниці – “дерев”яного весілля”.

Розповідати про застосування фонових та текстових штампів я не буду, просто скажу що пасуватимуть вони як до “мікс-медійних” так і до “КаС” проектів при створенні фону чи допоміжного декору.

“Механічну ЛЮБОВ” – я створювала з думкою про хлопчачі металеві констуктори ))) і найкращого та коханого чоловіка )) Сподіваюсь вам вона теж допоможе виразити свої почуття.

Для побажань на будь-які випадки життя чудово підійде набір фраз з повітряною кулею N054, а хмарки це – ……. хмарки…. )) Набір-конструктор дозволяє створювати багатоваріантні та двошарові композиції – фон + контур, або ж створювати різні варіанти хмар – білі та пухнасті літні хмаринки, сірі дощові чи темні снігові зимові )) А “пунктирний” вітерець додасть відповідного настрою.

Думаю що у кожного з нас є своя “зіронька” чи кохане “серденько”, яким хочеться приносити радість щодня, а не лише “по-святах” )) Це штампики саме для таких милих листівочок.
Незабаром, вже у Новому Році, я покажу вам деякі зразки їз застосуванням штампів з цього нового релізу .

ПАПЕРОВІ ЗАГОТОВКИ

Ще одна наша новинка – крафт-заготовки для листівок та альбомних сторінок:

IMG_9704

IMG_9677a

IMG_9711

Розміри: 10*10см, 10*15см (вертикальні), 15*15см та заготовки для сторінок розміром 20*20см. Товщина заготовки 0,8мм.

Більш детально ми розповімо та покажемо їх вам найближчим часом. А у магазині весь новий товар з”явиться 2 січня.
Тож на сьогодні я прощаюсь, та до зустрічі у новому році!

як завжди для вас,

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Всього найкращого у Новому році!

 2. Яка краса! Перша частина релізу мені навіює такі чоловічі листівки та валентинки, а куля і прапорці – таке щось яскраве і оптимістичне :)

 3. А крафтові заготовки – це мабуть буде хіт сезону! Супер!

 4. Pingback: Завдання січня – в’язаний елемент + червоний колір January Challenge Knitted Element+Red Color - Lesia Zgharda

 5. Pingback: NEW PRODUCTS! January 2015 Release - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>