Inspiration Room #18

Привіт всім вам, любі наші читачі!

Не зважаючи на довгу перерву, на календарі сьогодні понеділок і я старатимусь Вас надихнути )). На початок покажу все, що не встигла за час моєї відсутності тут:

Робота ще з весняної колекції паперу – якщо пам”ятаєте “Весняний день”

Висічки теж весняні, їх використала досить багато, а також оверлей та стрічка.

Листівка не зовсім проста, як здається на перший погляд, але дуже легка до сприйняття. Рамка по периметру – це смужки паперу на кутах зрізані під 45 градусів та посаджені на двосторонній скотч по всій довжині. Стрічка теж наклеєна на смужку білого паперу, для більшої стійкості, але лише у тій частині, що виступає над половинками висічок.

Ось таке коротеньке натхнення сьогодні )

Проте за час моєї відсутності у блозі, з”явилось у Штампувальні багато новинок, деякі з них зараз я покажу детальніше, зокрема, колекцію штампів для оформлення випускних альбомів – шкільних і не тільки )) та кілька нових фонових штампів.

Ви можете сказати, що випускні вечори закінчилися, атестати зрілості вручені… Саме так! І після цих пам”ятних подій залишається багато фото…

І щоб не розгубити ці спогади, а зберегти їх на довгі часи ми створюємо чудові альбоми )) Саме для цієї цілі я і створила таку невеличку (поки що))) колекцію штампів.

Окремої уваги заслуговує штамп , як я його називаю – універсальний календар – С002а у вигляді квитка. З його допомогою можна красиво позначити дату будь-якої події підкресливши день, місяць та вписавши рік.

Всі написи з наборів чудово вписуються у рамки-стрілки та можуть слугувати чудовими заголовками для журналінгу J010c, а також можна створити безліч комбінацій разом із штампом SC020a. Наприклад:

Також із останніх новинок, що вже досить давно у каталозі ))), але про які я ще не розповідала, хочу показати фонові штампи, що доповнюють колекцію паперових товарів “Весняний день”:

Про їх незамінність та універсальність для любителів штампінгу багато не розказуватиму, але створювати ними фони для листівок – суцільне задоволення! Та що там листівок )), альбомні сторінки будь-яких форматів лише виграють від такого доповнення. А любителі власноруч створених фонів великого формату зможуть в повній мірі оцінити переваги крупного чіткого рисунку довжиною 10 та шириною 3-4 сантиметри.

На цьому сьогодні прощаюсь )) Про решту новинок з новими деталями розповім незабаром )) А, і як завжди, всі текстові штампи мають також російськомовний аналог, і незабаром з”являться в каталозі.

На добраніч всім! Спокійної Вам ночі!

як завжди для Вас,

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. очень милая открыточка, а бумажку я хочу до жути)) вот отпуска пройдут и все же прикупим!

  • LESIA (administrator)

   Дякую, Аліна! Не за горами вже і новинки – набори паперу “Солодке життя” і “Літня вечірка” (наразі це ще експериментальна назва )))

 2. Чудові нові штампи! А російськомовний варіант буде?

  • LESIA (administrator)

   Так Алло, звичайно буде. Буквально сьогодні-завтра всі з”являться у каталозі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>