Inspiration Room #22 & HAPPY Childhood Part 2

Привіт-привіт!

Як я і обіцяла, продовжу знайомити вас з продовженням нової колекції штампів “Щасливе ДИТИНСТВО”. Розпочну з набору штампів “Альбом {N033}”, і перш за все скажу, що це чудовий варіант для любителів створювати дитячі альбоми. Набір складається з 7-ми штампів – слова альбом та 6-ти коротких фраз, з допомогою яких назва та призначення альбому можуть бути щоразу різними.

Велика рамка {R036}, для створення центрального елемента на обкладинці альбому, блокноті чи листівці, що містить напис “альбом з фотоспогадами”, який можна і не застосовувати, якщо ви створюєте не альбом, а наприклад, листівку. В такому випадку його потрібно просто заклеїти скотчем перед тим як наносити чорнило, а вже безпосередньо перед штампінгом зняти скотч, і текст не виштампується. Цю рамку також можна виштамповувати та вирізати двічі, на різному папері, щоб створити багатошаровий ефект, наприклад як ось тут:

А набори штампів-гудзичків допоможуть у створенні оригінального акценту відповідної тематики. Наприклад створюючи альбом для дівчинки можна додати гудзички-квіточки з набору {N032b}, а для хлопчика, наприклад гудзичок із набору {N032a} на відповідні “вушка” по краях рамки так, як показано на зразках. Все вищесказане стосується і аналогічних рамок з узорами, представлених у першій частині огляду. А з фоновим “гудзиковим” штампом {F076} думаю все зрозуміло ))

У цій частині колекції мене трішки потягнуло на вінтаж ))) Думаю прихильникам цього стилю сподобається милий візочок для немовлятка, малесенькі черевички та мила дівчинка зі скакалкою.

Пам’ятаєте, я казала, що цього разу буде більше текстових штампів? Спочатку так і було…. ))) але коли на мене цими вихідними “напало” натхнення, це називається – “і тут Остапа понесло” ))) я вирішила не стримуватись…. ))) Правда, після цього прийшлось деякі загальні картинки переробляти, але це все робочий процес )))

Отож, дивимось, читаємо та розглядаємо “не вінтажну” частину колекції:

А ось тут маленькі подаруночки )))

Тож, як Вам новинки? Мені дуже цікаво ))) адже продовження буде до-о-о-вгим – як мінімум ще 54 штампи (щойно порахувала ))))

Багато з анонсованих сьогодні штампів вже є у продажу, а також, хочу наголосити, що тепер набагато зручніше робити всі замовлення на штампи, папір та інші товари на нашому новому сайті Lesia Zgharda. Саме сюди тепер у першу чергу завантажуються всі новинки. А переглядаючи детальнішу інформацію про кожен товар заглядайте у вкладку “Галерея” – оскільки там можете знайти зразки його застосування. А для всіх, хто знайде у галереях фото зі своїми роботами, але без підпису про авторство чи водяного знаку – напишіть нам будь-ласка, та надішліть підписані фотографії, і ми одразу ж їх замінимо. Оскільки, я обирала те що мені подобалось, але не у всіх фото підписані, а назви файлів це найчастіше набір букв та цифр, присвоєних фотокамерою ))).

І на завершення наша понеділкова рубрика:

сьогодні продовжуємо надихатись роботами від Каті (militariya.blogspot.com) – її записниками із оверлеєм з нашої колекції “Сімейні цінності”:

Правда ж красиві? Катю, дуже дякуємо за натхнення! Успіхів Вам та Вашій майстерні!

І на цій красивій ноті буду завершувати ))) Було б цікаво дізнатись, що саме Вам сподобалось найбільше )))

творила для вас,

Поділись із друзями :-) / Share with friends
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>