Кімната натхнення – Тропічна листівка. Svitlana Shayevich

Всім привіт!

З вами сьогодні Світлана.

Я хочу показати дуже просту і досить швидку у виконанні листівку з використанням листочків з новго релізу Січня – Листок Монстери – фон {FL188}, Листок Монстери – контур {FL187}, Пальмовий листочок – фон”{FL186}, Пальмове листя {FL190}.

Почала я виготовлення листівки зі створення бази фону білим ембоссингом на панелі з білого кардстока. За один раз я ембоссила по пару листочків, поступово додавала листочки, накладаючи їх один на одного.

У разі накладення одного суцільного штампа на інший суцільний під час плавлення вони як би сплавились разом в одну картину. У разі ж, коли накладення відбувалося з контурним штампом, для того, щоб створити ілюзію, що один листочок знаходиться позаду іншого – після насипання пудрою я невеликим пензликом забирала пудру з тих місць, де не хотіла її мати. Для цих цілей я використовувала пензлик для нанесення клею і старий косметичний пензлик.

Далі я затонувати фон дистрес чорнилом, проявивши малюнок листя, зроблений ембоссингом. Фон я тонувала тільки частково, залишивши верхньо-ліву частину білою. Після цього я збризгнула фон водою, створивши свої знамениті крапельки :)

За допомогою ножа я вирубала слово hello з фону і також зробила кілька вирубок цим же ножем з білого кардстока.

Далі панель була приклеєна на основу для листівки, з вирубок я склала саморобний чіпборд hello, який вклеїла в його негативну частину в панелі.

На завершення я приклеїла кілька прозорих дотс. Ці прикраси доречні практично в будь-який листівці. Але тут вони за моїй задумом також грають роль крапельок роси на листках тропічного лісу.

Я просто закохана в ці нові штампики. Взагалі якщо чесно тема тропіків не моя, я людина зимова. Але в даному випадку я надихнулася зробити що-небудь тропічне.

Сподіваюся вам сподобалася моя ідея створення ботанічної листівки. Всім бажаю відмінного дня!


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

6 Comments

 1. Гарно. Дякую за МК

 2. Екзотичне листячко таке стильне) Дуже хочу собі собі штамп із листком монстери. І дивлячись на листівочку, вже не можу втриматься!

 3. Дуже класна робота. Подивилась на листівку і думаю, як же можна так чітко продовжити малюнок з основи на написі. А все насправді дуже легко. Дякую за секрет.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>