Кімната натхнення з Kasia Chudinova – Романтична півонія

Доброго дня всім читачам нашого блогу! Можливо, ви помітили, що майже вся наша дизайн-команда взялася за акварельні олівці, маркери, пензлики, і це зовсім не дивно, бо щомісяця асортимент TM Lesia Zgharda поповнюється різноманітними штампами, які так і хочеться розмалювати! Взагалі я людина, яка терпіти не може все, що пов’язано з малюванням (оскільки ще зі школи мала проблеми на уроках образотворчого мистецтва), але побачивши шикарні квіти, зокрема півонії з релізу липня, теж не встояла! Тож запрошую вас поспостерігати мої перші спроби у розмальовуванні штампів.

Для роботи я обрала велику півонію зі стеблом та декілька текстових штампів

Відштампувала зображення за допомогою сірого чорнила, оскільки планувала використовувати ніжні кольори для розмальовування квітки

Далі був нелегкий вибір кольору акварельних олівців – для стеблини і листя я використала два відтінка зеленого кольору

А для пелюсток я обрала улюблений ніжно-рожевий. Перш за все я замалювала світлим кольором усю поверхню квіточки, намагаючись майже не тиснути на олівець

Наступний крок – додавання кольорових акцентів, для цього я використала той самий рожевий олівець, але вже сильніше тиснула на грифель, коли розмальовувала краї пелюсток.

Також додала трохи тіней червоного кольору, і після цього обережно розмила переходи кольорів за допомогою трохи вологого пензлика.

Закінчивши розмальовування півоніі, я вирізала її по контуру і вирішила прикрасити нею крафт-пакетик для подарунку, додавши також напис ‘With love’

І ось що вийшло в результаті.

Як бачите, штампики від Lesia Zgharda чудово підходять не тільки для створення не тільки таких традиційних скрап-об’єктів, як листівки, конверти чи сторінки, але й для декорування повсякденних речей.

Бажаю вам натхнення і веселого розмальовування разом із LZ! :)

An InLinkz Link-up


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Катя, вийшло дуже класно :) я обожнюю півонії! :)

  Вже котрий день сиджу і обираю штампи..все ніяк не зорієнтуюсь, що я хочу насамперед! :))

  Катя, а скажіть будь ласка, як надовго вистачає чорнил в такій ось коробочці з подушкою? і якими чорнилами її слід запрявляти? (заздалегідь вибачаюсь за дурні питання..але я зовсім цьому нічого не розумію і хочу розібратися і навчитися 0:) )

  • Katia Chudinova

   Дуже дякую за такий приємний коментар!)
   З приводу чорнилок – я користуюся ними вже протягом року, вони достатньо вологі, тож думаю, що ще на півроку вистачить точно:) про заправку, на жаль, не підкажу, ніколи не купувала її , бо за весь час мого скрапання жодне чорнило ще не висохло :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>