Кімната натхнення з Liliuska. Напівприховані слова / Inspiration Room with Liliuska

Доброго дня, любі читачі й гості блогу!
Сьогодні з вами Лілюська і я для вас приготувала таку трохи незвичну весільну листівку. Я люблю “закодовувати” певний зміст у своїх листівках. І ця не виняток. Цитату із гімну любові я навмисне ледь приховала під калькою. Мені хотілося, щоби вся увага зосереджувалася на декоративних елементах, ромашках, рамочці з кракелюром, метелику… І так, як ми іноді забуваємо, що справжня любов – це не просто яскраві емоції, пристрасть. Любов – це основа, вона присутня завжди, навіть якщо іноді здається, що вона десь затерлася, загубилася. Саме це я хотіла передати, штампуючи напис під калькою, а не на ній, що правдива любов невидимо присутня в сім’ї у всьому, у кожному дні, кожній миті, у спільних рішеннях, і навіть у суперечках. Так і на моїй листівці. Слова про любов напіввидимі, вистачить лише легенько притиснути кальку пальцем, аби їх прочитати.

Я почала створення листівки із того, що вирізала рамочку з паперу й відштампувала її фоновим штампом кракелюр за допомогою чорнила та золотої пудри для гарячого ембосинґу. Ту ж пудру я використала для штампування метеликів.
Далі я відштампувала ромашки й листочки до них, але цього разу вже використала білу пудру для гарячого ембосинґу.
На акриловому блоці я зробила відтиски кількох відтінків жовтого чорнила, а також кількох відтінків зеленого й узялася за розмальовування. Розмалювати зображення я вирішила особливою ґлітеровою ручкою.
Завдяки цьому мої ромашки та листочки переливаються й виблискують, ловлячи промені світла. На фото це передати важко, але повірте мені на слово, що це неймовірно гарно!
Далі я вирізала всі відштамповані елементи. До рамочки із кракелюром приклеїла панельку із кальки, на які зробила тиснення за допомогою спеціальної папки. Напис я відштампувала на основі коричневим чорнилом. Тепер залишилося зібрати листівку.
Я приклеїла центральну ромашку на об’ємний скотч, а інші дві приклеїла клеєм. Листочки також приклеїла клеєм.
Метелика я також приклеїла за допомогою клею і додала кілька прозорих леліток.
Ось така незвична весільна листівка у мене вийшла.
Усередині листівки я відштампувала в кутику велику ромашку й приклеїла ще одного золотого метелика. Щоби крильця виглядали об’ємними, я підклеїла під них невеличкі об’ємні квадратики.
До листівки я зробила конверт. Відштампувала кракелюровий фон та ромашку за допомогою гарячого ембосингу. Щоби ромашка була відштампована поверх кракелюрового фону, я використала маскування. На ромашку також прикріпила метелика, як і всередині листівки. Оскільки листівку мали передавати з рук в руки, я не переживала за те, що приклеєний метелик загубиться чи помнеться.

 

Дякую, що зазирнули сьогодні й провели зі мною час. Сподіваюся, вам сподобалася моя листівка й ідея.
Любові вам і безмежного натхнення!

 


 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. Очень нравятся цветочки на кальке. Так нежно и воздушно! Красота!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>