Кімната натхнення з Liliuska. Пори року

Доброго дня, наші любі читачі!

Сьогодні з вами Лілюська і я для вас приготувала серію листівок “Пори року”. Для створення усіх листівок я використала той самий набір штампів, але щоразу міняла палітру, відповідно до пори року, яку хотіла відобразити на листівці.

Розпочала я роботу зі штампування своєрідних рамок із гілочок за допомогою чорнила та пудри для гарячого ембосинґу.

Для зими я обрала білу пудру, для весний й літа – прозору поверх коричневого чорнила, для осені – золоту.

На весняній та літній панельках я відштампувала листочки зеленим чорнилом і також покрила їх прозорою пудрою для гарячого ембосинґу й запекла все феном для гарячого ембосинґу.

Наступний крок – мій улюблений. Прикріпляю панельки до килимка за допомогою маскувального скотчу (він має бути слабкої клейкості, щоби не знищити папір, коли будемо його знімати). Далі добре змочую панельку водою за допомогою великого пензля.

Оскільки для розмальовування я обрала чорнила дістресс, то я просто натиснула ними на акриловий блок і додала краплю води. Таким чином я отримала “фарби” для листівок. Щоби додати трохи контрастних плям, я чекала, поки панельки трохи підсохнуть і тоді додавала ще чорнила. Із цією технікою результат завжди непередбачуваний і майже завжди чудовий. Панелька, яка в мене мала бути літньою, в мене вийшла трохи понурою, то я змочила панельку ще раз і додала трохи зелені і яскравого синього.

Коли панельки висохли, я вирізала за допомогою ножів прямокутники й почала складати листівки.

Весняній панельці я зробила рамочку за допомогою срібною пудри для гарячого ембосинґу, якою відштампувала і напис. Білі ніжні лелітки у формі квіточок додали листівці саме такого весняного настрою, як мені було треба. На основу я її прикріпила за допомогою об’ємного скотчу.

Літній панельці я також зробила рамочку, але вже із золотої пудри для гарячого ембосинґу, теж під тон до напису. Прикріпила до основи також на об’ємний скотч. Жовті квіточки лелітки додали довершеності моїй листівці.

Для осінньої листівки я вирізала рамочку із паперу з золотим відблиском й прикріпила акварельну панельку за допомогою об’ємного скотчу. Листівку доповнила емальованими цятками.

Для зимової панельки я вирізала рамочку із тонкого сріблястого паперу. Напис відштампувала за допомогою срібної пудри для гарячого ембосинґу. І додала маленькі скляні дропси, які чудово доповнили мою морозну листівку.

Надзвичайно універсальний набір штампів, як на мене. Стільки всього можна з ними зробити. І до того ж, для кожної пори року. Сподіваюся, мені вдалося надихнути вас на власні акварельно-штампові експерименти. ;)

Чудового вам дня!


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

8 Comments

 1. Вони надзвичайнi)) дякую за натхнення)))) особливо до вподоби лiто

 2. Анжела

  Чудовi, як i пори року!)))

 3. Прекрасні роботи, чудовий МК!!! Дякую за натхнення!!!

 4. Волшебные работы!!! Спасибо за вдохновение!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>