Кімната натхнення з Світланою – чарівні грибочки

Всім привіт!

З вами сьогодні Світлана.

Напевно перше, що спадає на думку при вигляді грибних штампів, це осіння листівка. Однак грибочки можуть бути використані не тільки для осінньої теми. Сьогодні я хочу показати дві грибні листівочки і поговорити про каламбури у кардмейкінгу.

Я дуже люблю написи-каламбури (англ pun). У листівках і не тільки. Якщо раптом хтось не знає, що я маю на увазі, зроблю невелике пояснення. Йдеться про слова або фразах, які пишуться по-різному і мають різне значення. Та й вимовляються вони по-різному, але мають подібне звучання. Що дозволяє підміняти одне іншим, відкриваючи можливість використовувати образ або ж картинку, яка ніби як за змістом зовсім не підходить. Як приклад таких каламбурів можна привести фрази Birthday Fishes, Bee Happy, Bear Hugs і так далі.

У листівках, які я хочу показати сьогодні, використана співзвучність mush-much.

Для першої листівки спочатку я прикрасила кілька грибочків з набору ГРИБОЧКИ і слово LOVE з набору LOVE IS ALL… використовуючи COPIC маркери.

Після цього я все вирізала ножицями і приклеїла на основу для листівки.

Використовуючи алфавітні стікери я зібрала фразу you so much. Щоб наклеїти їх рівно (що неозброєним оком я б ніколи не змогла зробити), для орієнтиру я приклеїла шматочок паперової липкої стрічки.

Розміри напису LOVE і грибочків ідеально підійшли один до одного.

Вони ніби виросли з дерев’яного слова LOVE, і напис свідчить – LOVE you so mush (мається на увазі фраза – Love you so much, дуже сильно тебе люблю).

Для другої листівки спочатку я копиками прикрасила МУХОМОР.

Після цього білою ручкою замалювала ті частини, які повинні бути білими.

Використовуючи грибочки на основі з сірого кардстока я відштамповала фон, використовуючи чорнило Versamark і штампи з наборів ГРИБОЧКИ та ПОГАНКА.

Роздрукувала панель з написом – I have so mushroom in my heart for you. Ця фраза імовірно звучить як I have so much room in my heart for you (у мене багато місця в моєму серці для тебе).

Панель я наклеїла на основу і на неї посадила на об”єм вирізаний і розмальований раніше мухоморчик.

Я обожнюю всі ці грибочки Lesia Zgharda. Вони неймовірно милі і так реалістичні. У мене слабкість до реалістичних штампам. І мені дуже хотілося їх використовувати для не осінніх листівок, і я сподіваюся у мене це вийшло :)

Бажаю всім доброго дня і відмінних вихідних!

СвітланаLGgT7lMmgQY


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

16 Comments

 1. Які милі!!! Одразу до лісу захотілось)

 2. клевая игра слов!:)

 3. АААА, як я люблю грибочки … ммм. Такі гарнезні

 4. Мухоморчик дуже реалістичний вийшов.

 5. Какая прелесть! Т.е последний грибочек приклеен на вспененный скотч? А кажется, что нарисован, как 3-Д)).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>