Кімната натхнення з Світланою

Всім привіт!

Сьогодні з вами Світлана і я хочу показати листівку в стилі, який я називаю “вінтажний КАС”. З чудовою бавовною з останнього релізу в головній ролі.

Я великий шанувальник винтажу, і в житті і в кардмейкінгу в тому числі. Правда справжній вінтаж я давно вже не роблю. Але ось іноді мені подобається вносити елементи цього стилю в КАС роботу.

В даному випадку вінтажності я досягла за рахунок штампінгу коричневим чорнилом на крафт кардстоці і прикрасила олівцями “вантажних” відтінків.

Як я вже згадала вище, спочатку я зробила штампінг гілочок бавовни (цю і цю) в баночці на панелі з крафт кардстока. Оскільки цей штамп невеликого розміру і дуже детальний, паперову маску для штампінгу зробити я не бачила можливим і тому використовувала маску рідку (таких продуктів на ринку багато, працюють вони приблизно однаково). Цей продукт відмінно підходить якщо потрібно зробити маску для невеликих деталей.

Після того як я закінчила штампінг – я видалила маску за допомогою спеціального гумки. В принципі її можна видалити і звичайним ластиком або ж просто покатавши пальцями, але спеціальний ластик зводить до мінімуму ризик порвати кардсток.

Далі я прикрасила відшатмпованний дизайн олівцями.

Напис з набору Гілочка Лілеї був відштампований тим ж коричневим чорнилом. Також я додала кілька білих матових плоских паєток і зав’язала панель шнуром.

На завершення я приклеїла панель на основу для листівки використовуючи об’ємні подушки. Іноді навіть КАС роботі хочеться додати ось ще чого-небудь, і об’ємні подушки в цьому випадку можуть дати бажане “щось”. Також у випадку з обв’язаним шнуром було б складно приклеїти панель на основу, не створивши не бажаних горбів в місці, де знаходиться шнур :)

Бажаю всім чудового дня.

Світлана

LGgT7lMmgQY

 


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

18 Comments

 1. Необыкновенная! Очень нравится.

 2. Крута листівочка. Як же я люблю от цей бавовняник)))) Виглядає дуже стильно та тепло))

 3. Это невероятно!!!! Красота неимоверная))

 4. Невероятная открытка!!! Я в восхищении!

 5. Невероятная красота!

 6. Ваш вінтажний КАС – The best. Робота дуже сподобалась.

 7. Анонімний

  Какие початочки!!!!!!!! Загляденье!!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>