Кімната натхнення зі Світланою. Тропічні листівки

Доброго дня, любителі штампінгу!

З вами Світлана і сьогодні я хочу показати просту і швидку техніку імітації акварелі за допомогою дистресів.

Я вже згадувала раніше, що тема тропіків це не зовсім моя. Якщо не сказати – зовсім не моє. Так ось тепер я розумію, що я раніше цю тему не любила, тому що у мене не було потрібних тропічних штампів) З листочками пальмами Lesia Zgharda так і хочеться “тропітнічать і пальмовать”.

Для своєї першої листівки я на панелі з акварельного паперу наштампувала в центрі скупчення листочків.

На кожен штамп я наносила дистрес двох кольорів (комбінації Broken China, Evergreen Bough и Pine Needles).

Потім я злегка бризкала на штамп водичкою. Багато води давати не варто, інакше дизайн сильно пропливе і буде не дуже помітний, особливо в разі детальних листочків.

Під час штампінгу я притискав штамп до паперу на пару секунд, трохи довше, ніж під час звичайного штампінгу. Щоб дати чорнилу і воді краще вбратися.

В даному випадку я не робила жодного маскінгу. У такому ось розмитому варіанті перетин відбитків практично не помітно, швидше просто створюється відчуття об’єму.

Для напису я вирубала thanks з невдалого акварельного фону. Я завжди такі фони зберігаю, вони відмінно підходять для вирубок.

Напис приклеїла всередину. Вона як би ховається серед листочків, частково з ними зливаючись.

Для другої листівки я точно таким же чином зробила кілька відбитків листочків окремо. Вирізала їх і за допомогою об’ємних подушечок приклеїла на підложках.

Які теж були фонами, які не вдались. Листочки в рамочках приклеїла на основу, ствривши свого роду картинну галерею.

З того ж фону вирубала напис hello, і її ж кілька разів вирубали з білого кардстка.

Склеївши все разом я створила об’ємний елемент, який приклеїла під галерею. Можна було залишити напис тонким. Але мені хотілося, щоб вона була на одному рівні по висоті з “картинами”.

На цю листівку мене надихнули картинки з журналів по декору, в яких картини на стінах займають не останнє місце. А якщо ще стіни обшарпані-іржаві, то взагалі виглядає дуже круто. Ну принаймні на мій смак. У моєму випадку іржавость присутня тільки на написі і рамочках, і врівноважується великою кількістю білого. Так що вийшла все одно КАС робота, хоча і з нальотом іржі :)

Бажаю всім чудового дня!

LGgT7lMmgQY


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

10 Comments

 1. Дуже цікаво вийшло

 2. Прикольні листівоки. Мені до смаку перша))) А штампики і в правду чудові))) хоча тема не моя

 3. Я ніколи не була в тропіках і здається що байдужа до них, а може це тому що в мене нема тропічних штампів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>