Кольоротерапія №5 Білий

БІЛИЙ

І знову п’ятниця. Однак, це вже не та осіння п’ятниця, що зустрічала нас кожного ранку минулих три місяці –  за вікном вже зима – усе біле. Тож сьогодні було б просто нелогічно не запросити вас на БІЛЕ завдання.


Білий споконвіків був пов’язаний з чистотою, цнотливістю та початком нового життя. Недаремно одяг жерців, наречених, а також пелюшки немовлят саме цього глибокого й незайманого білого кольору.

Білий колір в психології вважається прабатьком усіх інших кольорів, вони в нім розчиняються й втрачають свою індивідуальність. Схожі якості має лише один колір – повний антипод білому – чорний.
Білий колір в психології асоціюється з позитивними якостями, такими як, простота, незайманість. Окрім цього, люди, що обирають для себе білий колір, можуть бути оцінені як відкриті для спілкування, проте, ізольовані від суспільства. Вони не бажаючі виносити свої проблеми на загал.
Сьогодні я хочу показати вам казкову коробочку для диску, зроблену нашим дизайнером Мар’яною – я просто закохалася у неї, коли побачила вперше:


Мар’яна використала напис ТМ “Lesia Zgharda” Text Stamp {T111}
А ще – суперова робота Ольги Коби,  нашого запрошеного дизайнера.  Хіба можна не милуватися цією красою?!? Вона така тепла і зимова водночас!  Дякуємо, за натхнення, Олю!

Ольга використала святковий штамп ТМ “Lesia Zgharda” Christmas Stamp {TRU033}.
А ще я дуже хочу показати вам декілька чудових робіт відомих скрап-майстринь.
Я просто була вражена, коли тиждень тому знайшла у Жанни Розанової новорічну білу листівку – абсолютно білу.  Це було в моїх планах – зробити для вас біле завдання. Мабуть, тема просто літає у повітрі) Тож – Жанна:

А що відповість на це Женя Djonny?))))
Ми, доречи, дещо пересікаємось із блогом Special Day Cards за використанням кольору. Ви можете подивитися-надихнутися у них.
ОДНАК!!!!!!!!!!!!!!! Наголошую, що ми не наполягаємо саме на новорічній тематиці – творіть на дні народження, весілля, просто так)
І ще, як завжди правила: у вашій роботі має бути щось із продукції ТМ “Lesia Zgharda”, а в своєму пості потрібно розмістити банер із блакитним завданням “Штампувальні”!!! Чекаємо на ваші роботи до 21.12.2012
А  на переможця вже чекають чудові подарунки – наші НОВИНКИ –  найновіші  набори зимово-святкових висічок №1 :
висічок №2:

Впевнена, вам вони  сподобаються)))  До наступного разу!
З любов’ю,
ваша Маша

спеціально для Штампувальні.

Поділись із друзями :-) / Share with friends
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>