Кольори осені від запрошеного дизайнера Marina Gridasova

Доброго дня, наші читачі та кості блогу!

Сьогодні в нас в гостях талановита дівчина Marina Gridasova. Вона підготувала для нас чарівну осінню роботу та свої відгуки про наші штампи після роботи з ними, але зрештою вона розкаже все сама. Приємного перегляду!

Всім привіт!

Сьогодні я виступаю запрошеним дизайнером в блозі Lesia Zgharda і хотіла б подякувати дизайнерам за те, що запросили мене – сказати, що я була рада – значить не сказати нічого, тому що випробувати штампи мені хотілося давно! Моїм завданням було зробити роботу на тему “Кольори осені”.

Спочатку я хотіла розфарбувати відштамповки, як це роблять дівчата з ДК в своїх чудових роботах – але оскільки я цього раніше не робила, то вирішила все-таки не ризикувати, а зробити роботу в своєму стилі.

Я відштампувала листочки на обрізках скрап-паперу різного кольору, щоб композиція була яскравою і нагадувала осінні букети з листя, які ми збирали по дорозі додому зі школи і несли до хати

А щоб трохи врівноважити яскравість відтінків, вирубала коло з крафта і зробила на ньому ембоссінг за допомогою білої пудри і штампа Шеврончік (повний список використаних матеріалів з посиланнями дивіться в кінці посту). Потім вирубала рамочку і відштампувала напис чорним архівним чорнилом. Коли композиція була зібрана, вона здалася мені трохи сумною – так з’явилися гілочки і бризки фарб, щоб додати динаміки.


Працювати з цими штампами одне задоволення, тому що при досить сильному натиску лінії все одно залишаються тонкими і чіткими і єдине, чого мені не вистачало – це координуючих ножів для вирубки, тому що вирізати ножицями досить довге, але медитативне заняття. Сподіваюся, що коли-небудь ножі з’являться в асортименті магазину)

І якщо ви до сих пір сумніваєтеся – купувати чи ні, моя вам порада – купуйте! Я вже й не уявляю, як раніше жила без цих листочків і чудесних написів, але ж релізи робляться дуже часто і мені вже хочеться скупити як мінімум половину асортименту магазина)


Дякуємо Маріні за її дуже гарну осінню роботу та запрошуємо вас прийняти участь у нашому творчому завданні жовтня!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

3 Comments

 1. робота яскрава, осіння , тепла і затишна))) дякую за натхнення

 2. Очень теплая и уютная работа! Осень нравится!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>