Марафон “Даруємо світло”. Етап 2 -“Калька”

Доброго дня наші любі читачі та гості блогу!

Сьогодні ми продовжуємо надихати вас в рамках нашого марафону. Кожен із наших етапів проходитиме із думкою про дітей-сиріт і саме з думкою про них, ми придумували й теми кожного етапу. Хочеться, щоби діткам, на чиє життя випали непрості випробування, наші листівки принесли радість, тепло і зробили їхній день кольоровим. Тому темою цього етапу ми обрали – Калька.

Марафон триватиме 3 тижні. Кожен тиждень матиме свій обов’язковий елемент. Щосереди наші дизайнери ділитимуться з вами натхненням, заохочуючи приєднатися зі своїми роботами. Наприкінці марафону серед учасників кожного етапу буде розіграно призи, а також один додатковий приз серед тих учасників, які візьмуть участь у всіх трьох етапах.

Ваші листівки, які ви підготували для цього марафону треба буде надіслати на будь-яку адресу з нижче наведених. Прохання обов”язково підписувати ваші листівки, можна написати якісь віршики або привітання від вас, підписувати можна вашим ім”ям або від Діда Мороза)

Сусидко Елена Владимировна
ул. Холодного, 19
с. Черкасские Тишки
Харьковский р-н
Харьковская обл
62440

Укрпочта
84313 Лойченко Ольга ,Южная 7-65,Краматорск

Новая почта
Лойченко Ольга,0997337566, склад № 1(декор сервис)

Цього тижня роботами з калькою вас надихатимуть Anastasiya Gladkaya та Tanya SonataJoy:

Anastasiya Gladkaya

Використані матеріали / Supplies
Використані матеріали:

Tanya SonataJoy

Пориньмо в дитинство, у веселі забави, у святкові спогади й пересімо калейдоскоп емоцій та спогадів у чудові рукотворні листівки. Поспішайте, тим більше, що взявши участь у цьому етапі, ви матимете шанс виграти чудовий приз – НАБІР ШТАМПІВ “ЗАЙЧИК (ТРИКУТНИКИ)” та ШТАМП “ГУСТИЙ СНІГОПАД”

Нагадуємо також, що з нагоди марафону можна записатися на чудову цукерку із зимовою продукцією TM Lesia Zgharda.


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Дівчатонька, я зі швидкістю комети зробила листівочку для другого етапу))
  Є питаннячко) Чи були вже підсумки завдання “Штампуємо на кальці”, бо щось не знайду?

 2. Дівчатка, в мене кілька питань: листівки можна відправити всі разом по завершенню марафону? Чи потрібно ще щось відправити окрім листівок?

  • Tanya SonataJoy

   Так, листівки можна відправити всі разом після марафону.
   По відправці подарунків цитую Юлю-організатора проекту Невидимые дети: “Наша задача собрать в Украине для детей сирот 300 открыток и подарков ( фломастеры, носочки, блокнотики, пластилин, карандаши, вязанные вещи своими руками( шапочки, носочки, шарфики) мелкие новые игрушки- пазлы, конструктор, вязанные игрушки). Отправить нужно до 5 декабря, чтоб к 10 числу все подарки были уже на месте

 3. Pingback: Анонс марафону “Даруємо світло” та цукерка! - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>