МК “Ніжно-новорічна листівка” від Лєни Волчкової – Tutorial “Tender New Year’s card” by Lena Volchkova

Привіт всім! З вами сьогодні Олена Волчкова і сьогодні я буду надихати вас на створення новорічних робіт без використання новорічних товарів. Зробимо з вами ніжно-новорічну листівочку.
Hello everyone! Olena Volchkova is with you today and will inspire you to create NY works without NY’s goods.

Спочатку підготуємо фон. Я обрала для себе листочки з набору “Сімейні цінності”. Один листочок прізала на прямокутники основи, інший залишила поки що, як додатковий.
First, we should prepare a background – I\ve choose sheets from Family Values set. I made two pieces: one main and one just in case.
З листочка паперу з набору “Літня вечірка” вирізала квіточки. Хоч вечірка і була літньою, але квіточки мені здались дуже навіть морозними :)
From the sheet of paper from Summer party set I’ve cutted out some flowers, they have a pretty winter look.
Той листочок, що залишили додатковим вийшов гарною основою для штампів. Я штампувала чарівні двері та напис (з допомогою ембосингу).
THe second piece of paper I left creating a background is perfect to use for stamping. I’ve stamped magical doors and sentiment using embossing powder.
Самий цікавий момент – обираємо декор, складаємо все, що надихає і “проситься” в листівку. Не факт, що воно попаде, потім буде видно. Заєць на листівку не проситься, це просто мої катушечки для стрічок такі вухасті.
The most exciting moment is to gather all decor that you think will coordinate to this card.
Фонові листочки я прострочила по периметру і додала об’єму за допомогою полосочок рваного паперу ті мереживної вирубки. Полосички теж пристрочила до основи.
Background papers I’ve stitched on my sewing machine, added some volume with pieces of paper and lacy die-cuts.
Не забуваємо про спинку. У листівки вона теж має бути прекрасна. Тож додаємо й туди пару шматочків краси :)
Don’t froget to arrange our reverse side of the card – it should be nice too!
В процесі компонування склалась ось така композиція. Квіточка була завеликою, тому верхній шар пелюсків відокремила і додавала окремо.
Here is what I’ve got finaly after playing with all decor we gathered.
А щоб додати новорічного настрою нашій казковій листівці ми додаємо в роботу глітер. Для новорічних робіт я часто клею його саме на білу акрілову фарбу або грунт. Тоді виникає єфект снігу. Тоненькою щіточкою наношу фарбу в ті місця, де треба припорошити сніжком і гарно посипаю глітером. Поки фарба сира – він гарно прилипає до неї. Струшуємо все зайве – і сушимо. Ну і маємо таку красу:
To add more NYs mood in our card – we will use some glitter! I often use glitter on a acrylic paint or base before it dries. So what we have finally:

 

 

 

 

 

Сподіваюсь ви теж спробуєте зробити щось новорічне, не використувуючи новорічного паперу, наприклад. Або використовуючи зовсім неноворічний штамп. :)
Hope you will also try to create something NYs without NYs supplies, at least some stamp. :)

An InLinkz Link-up


Поділись із друзями :-) / Share with friends
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>