New Cards whith New Stamps

Привітик Вам, любі мої)

У сьогоднішній “Кімнаті Натхнення” ділюся з Вами однією із своїх весняних листівочок та продовженням весняної колекції штампів.

Щодо листівки, то вона цілком створена з використанням квіткових штампів, рамочки та напису “8-березня”.

Робити листівку абсолютно не використовуючи дизайнерського чи кольорового паперу зовсім не складно, а надзвичайно цікаво. Спочатку я виштампувала фон жовтим та рожевим чорнилом, потім зробила чотири копії рожевої квітки та вирізала кожну з них, щоразу зменшуючи контур по внутрішніх пелюстках, аж поки не дійшла до серединки. Після чого у кожній квітці загнула пелюстки вгору та прикрасила перлинкою по центру.

Процес штампування мене страшенно захоплює ), тому коли вже починаю, важко зупинитись ))) Наштампувавши фон, я взялась за рамочки, та цілу “шеренгу” квітів, із яких потім багато чого створила ))

Насправді їх було набагато більше ), просто запізно сфотографувала, коли вже половину використала на створення листівок ))

Як завжди використала силу-силенну клеєвих квадратиків – люблю багато об”єму ))), а також кілька перлинок, оверлей та стрічку Satin ribbon “Romantics” {R002 Ribb}. А… і ще кілька штампиків – “щирі Вітання” та стрілки з цього набору.

А тепер – ще багато новинок ))) Я так скучила за теплим весняним сонечком, травичкою… от тому і пропоную Вам трішки порозмальовувати світ яскравими кольорами за допомогою нових штампів:

Я не змогла стриматись і створила кілька цифрових листівок-зразків розмалювавши штампи та використавши фрази-написи, щоб продемонструвати їх у всій красі та гармонії )). Між-іншим, кожен напис підібрано до штампу-зображення.

Також, як завжди, всі написи мають російськомовні аналоги та вже доступні для замовлення.

Сподіваюсь, що наша рубрика в черговий раз змогла Вас надихнути ))

І ще, хочу подякувати всім, хто надсилає свої чудові роботи в нашу Кімнату Натхнення, вони будуть публікуватись у наступних випусках рубрики.

Весняного Вам настрою, успіхів та натхнення!

Як завжди для Вас,

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. Чудові штампи! Дякую

 2. Аааа, які штампи класні. Такі весняні!!! Супер. Треба збирати гроші на парочку)))
  Дякую)))

 3. Листівка суперова, така весняна :) Ну а штампики.. мммм… мала б змогу то б все купила :))) Ех.. роззорюсь з вами :))))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>