New Challenge № 10 – “Summer…Sea…Sun and Beach”

Доброго дня нашим любим шанувальникам – штампувальникам!!!

Літо у повному розквіті! Хтось вже повертається з морів, хтось знаходиться як раз на теплому березі, а хтось лише планує літню відпустку. Сподіваємось, що й ті і інші мають добрий настрій та насолоджуються літніми днями по повній.

 

А у нас сьогодні саме морське завдання. Чекаємо на Ваші оригінальні роботи – листівки, сторінки, записники, блокноти, тревел-буки чи будь-які інші скрап-об’єкти на тему моря, сонця та літньої відпустки з обов’язковим використанням літньої тематики (фото, прикраси тощо) та наших штампів!

Викладаємо посилання у коментарях до даної публікації до 3 серпня 2012 включно.

Оголошення результатів відбудеться 7 серпня 2012.

Детальні правила читаємо тут – ПРАВИЛА.

 

А надихнути на літні роботи вас спробують дизайнери Штампувальні.

Отже, пропонуємо Вам чудову листівку нашого чудового дизайнера Юлічки.

Ось, що вона розповідає: “Моя робота склалася швидко й легко. Листівочка для подружки, яку я сподіваюсь побачити восени на морі.”

В роботі Юля використовувала чудовий папір Indigo Bleu, бечевка, шнурок, атласну стрічку, морскі зірочки, марлю, гудзики, спрей для створення фону. Ну а центральним елементом стала відштамповка з використанням шикарного штампу від Штампувальні:

Наступною свою розкішну сторінку про риболовлю свого чоловіка презентує Мартуся.  

 

В роботі використані наступні матеріали: папір з колекцій Pink Paislee Old School та Tim Holtz Lost and Found, штампи ТМ Леся Згарда (Штампувальня) -
букви з набору А006
а також шнурок, брадси, чорнило Vintage Photo Distress Ink від Ranger.
І остання робота від нашого нового дизайнера – Марійки.
Сьогодні вона презентує свою першу роботу для Штампувальні. Ось її враження: “Почувши назву завдання, я майже одразу вирішила робити такий собі тревел-нотатник – щоденник літнього відпочинку, в якому б гармоніювали фотокартки разом із розповіддю про подорож до моря. Робота обіцяла бути яскравою! Стиль, який навіяло – фрі-стайл”.
В роботі використано папір K&K, брадс, гудзики, стрічки, дуже багато штампів від Штампувальні на літню тематику:
а також неймовірно чудові висічки-алфавіт із нової колекції:

Тож, презентуємо вам фотографії розділювачів, які прикрашатимуть тревел-бук:

Сподіваємось, що наші дизайнери надихнули вас на створення власного соковітого проекту, який зарядить вітамінами сонця зимовими вечорами!!!!!!!!!

Чекаємо на ваші роботи! Залишайте посилання в коментарях!

З повагою,

 

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Добрый день! Скажите, пожалуйста, обязательно ли использовать ваши штампы? Можно ли участовать с работой, в которой использованы только ваши буквы-наклейки?

  • Добрый день, Татьяна! Мы рады, что Вы используете продукцию Штампувальни и будем рады видеть Вашу работу, в которой Вы используете наши буквы-наклейки. Однако, напоминаем Вам, что работа должна соответствовать тематике “Лето, море, солнце, пляж”, а Ваш пост должен содержать ссылку на продукцию Штампувальни. Спасибо, что Вы с нами!!!!!!!

 2. І я щойно закінчила :)http://freetany.blogspot.com/2012/08/blog-post_2162.html
  Приймайте моє море :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>