NEW PRODUCTS! Fabruary 2015 Release

Привіт усім, мої любі!

Сьогодні прийшов час нового релізу і цього місяця він присвячений нашим улюбленим справам – хоббі та ручній роботі ))) Мені завжди хотілось створити колекцію, яка б допомагала майстриням створювати листівки для своїх подруг-рукодільниць )))) А також, щоб привітати маму, сестру чи бабусю, яка полюбляє шити чи вишивати.

Отож, починаємо знайомство

новий реліз лютий

 

Серія штампиків, які можуть використовуватись як основи для іменного штампу, або ж як штампи для розмальовування

реліз лютий 2015 _1

 

А ще краще для розмальовування пасуватиме набір RE065, який включає трішки більшу шпульку ніж у RE063

реліз лютий 2015 _2

 

А наступний набір RE066 я розробила для прихильників штампів-конструкторів, які дозволяють створювати повноколірні та багатошарові зображення. Особливо пасуватимуть вони до робіт у стилі CAS.

реліз лютий 2015 _3

 

А для любителів малювати – наступна підбірка окремих штампів та наборів, поєднання яких дозволяє отримати чудові результати!

реліз лютий 2015 _4

 

реліз лютий 2015 _5

реліз лютий 2015 _8

 

Набір F123 із прошитим сонечком, місяцем та вихорцем чудово поєднується із текстовим набором Т306

реліз лютий 2015 _6

 

А наступна підбірка штампів допоможе стильно, неначе справжнім пензлем, підписати листівку як ззовні, так і всередині

реліз лютий 2015 _7

І ще один зразочок, який хочу вам показати – це композиція з повторюваних елементів (олівця) та напису Т315а, ідея якої мені дуже подобається ))) Всі пропорції на малюнку збережено.

реліз лютий 2015 _9а

 

Щиро сподіваюсь, що вдалось вас надихнути на нові творчі звершення, а можливо на бажання спробувати щось нове, чи втілити давно задуманий проект )) У будь-якому разі, впевнена це буде чудово!

Прикрашаймо цей світ, робімо його добрішим та світлішим, адже все починається з кожного з нас. З того, що відбувається у нас всередині – в душі, та через нас же народжується на зовні, і отримує своє право на життя. А тоді живе для того, щоб тішити та милувати око нам та нашим близьким, знайомим чи незнайомим. І у світі стає більше посмішок та більше щасливих людей!

Бережіть себе!
як завжди для вас,

 

 

 

.

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Дуже цікаві штампи!!!

 2. Pingback: Кімната натхнення із Sveta Fotinia – художня листівка “Тільки для тебе” / Inspiration room with Sveta Fotinia – “Only for you” artsy card - Lesia Zgharda

 3. Pingback: Розмалюй світ навколо / Paint the world around - Lesia Zgharda

 4. Pingback: Веселкова кімната натхнення з Танею-Freetany (част.3) / RainbowInspiration Room with Tanya-Freetany. Part 3 - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>