NEW PRODUCTS! February 2016 Release

Привіт усім, мої любі!

Сьогодні прийшов час нового релізу і цього місяця він присвячений татусям, любові та людським стосункам. Це якщо коротко ))) і якщо лише про тексти )). А загалом вас чекає колекція, що мала б сподобатись представникам двох практично протилежних стилів – міксед-медіа та КАС.

Отож, починаємо знайомство

Серія текстових штампиків, які покликані бути якщо не головним елементом на листівці/сторінці, то принаймні дуже помітною деталлю. Перш за все тому, що розмір більшості з них у висоту більший, ніж 6см, а по-друге – звичайно ж завдяки важливому змісту. Загалом у цьому релізі вас чекає багато саме таких – глибокозмістовних висловів-штампів.

 

Наступна підбірка теж складається здебільшого із текстових штампів, і всі вони є цитатою з першого послання св.Павла до Коринтян. Ці слова мені дуже подобаються та надихають мене, оскільки щиро вірю в те, що любов є найпотужнішою силою на землі. Також, я часто пишу цей уривок у весільних листівках, як нагадування молодятам про безмежну силу, що здатна подолати усі негаразди на світі.

Щодо власне уривків – перекладів Біблії є надзвичайно велика кількість, особливо на англійську (я знайшла, здається, 58 варіантів), тож не судіть строго, оскільки обирала саме ті слова, що мені найближчі до душі ))

До наступної підбірки багатослівність буде зайвою )) Людські стосунки, щастя та любов – ось про що мова у цій колекції:

І звичайно ж природа, яка завжди навколо нас, досконалістю якої ми захоплюємось та намагаємось оточити себе, відтворити у мистецтві та повсякденному житті. Тож не можу окремо не сказати про дерево, яке завжди унікальне і кожне по-своєму прекрасне. Зріз дерева, з його річними кільцями, тріщинками та грубою корою володіє настільки неповторною красою, що я можу милуватись ними довго та часто і завжди помічати щось нове.

А штампи з цими зображеннями передають найдрібніші деталі справжньої дерев”яної фактури і насправді є настільки універсальними, що ви не захочете з ними розлучатись )))

І куди ж без фонових штампів? Вони, як і текстові, являються чуть не основою штампінгу! І в цій колекції штамповим фономанам є куди розвернутись! ))))) Газетний (енциклопедичний текст), кракле різних розмірів і видів, більші та менші клякси і набір з двох штампів для створення ефекту відбитку від склянки чи горнятка – все чого мікс-медійна душа забажає )))

А тут окремо хочу виділити штамп з нотами, оскільки він особливо підійде для штампування по краю сторінки\листівки завдяки своїй “вертикальності”. Музика у нашому житті присутня всюди, саме тому таке додаткове фонове оформлення є популярним у скрапі. Штампик допоможе надати “звучання” роботам практично будь-якого стилю.

Про решту штампів я не сказала нічого, але красномовність фраз та висловів, які я завжди ретельно обдумую та підбираю (деякі навіть по кілька років, як от Т366 чи Т361) промовляють самі за себе. А рукописний текст, колажі з метеликів, бабки та ключика – це просто милі і на мою думку “must have” штампики, що завжди додають цікавої та навіть вінтажної родзинки будь-якій роботі.

Сподіваюсь що мені вдалось втілити в життя хоч якусь невеличку частинку з вашого списку штампо-хотілок. Проте, якщо ви просто отримали задоволення переглядаючи мої роботи я буду рада не менше ))

А тепер, ось що підготували для вас наші дизайнери:

DT creations

Таня Sonata Joy

Спочатку позитивне відео з оглядом штампів з нового релізу )

Із особливостей – чудовий зелений кракелюр на тканині та дерев”яна фактура допомогла створити коричневий фон для напису BE UNIQUE.

Метелики-колажі та штампо-клякси на тегах виглядають прекрасно!

 

Frau_Muller

А ось як виглядає напис ТА081 на чоловічій листівці – правда чудово?

Marina Kartavenko

Сердечок ніколи не буває забагато! Як і любові, якої потребуємо ми всі…

Elena Morgun

Слідкуйте за блогом, а також підписуйтесь на нашу розсилку – адже саме наші читачі першими дізнаються про акції та знижки! Незабаром буде багато цікавого !!!

Гарного вам початку тижня!

як завжди для вас

 

 

 

 

 

 

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

10 Comments

 1. Дуже класні штампи!

 2. Віііііііііііііііііітаю з Новим релізом!!!! Ох…..і красивий реліз….є що розглядувати, і є чим захоплюватись!!!!!

 3. Спасибо большое, что отреагировали!!! Штампы классные!

 4. Pingback: Fabruary 2016 Release. Натхнення від дизайнерів. Частина 2 - Lesia Zgharda

 5. до чего прекрасные штампы!

 6. Pingback: Кімната натхнення з Anastasiya Gladkaya - Lesia Zgharda

 7. Pingback: February 2016 Release. Натхнення від дизайнерів. Частина 3 - Lesia Zgharda

 8. Мега классные новинки! Больше конечно мне по душе слова из Святого Писания. Это как маленькая проповедь в свет. Хочется теперь эти надписи. Очень тронуло и радует, что сегодня можно встретить слова из Библии в нашем творчестве!

 9. Pingback: Кімната натхнення з Anastasiya Gladkaya - Lesia Zgharda

 10. Pingback: Кімната натхнення з Anastasiya Gladkaya - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>