NEW PRODUCTS! January 2015 Release

Привіт усім, мої любі!
Сьогодні я буду знайомити Вас із наступним релізом – присвяченим любові та дружбі.

новий реліз січень

І цими новинками продовжиться “сердечково-зіркова” тема)))

Штампи / Stamps

Серед штампів багато англомовних текстових новинок, і всі вони досить великого розміру: у довжину від 5,3см TA024 “LOVE and be loved” до 8,7см TA025 “HAPPY birthday”. Саме тому всі написи чудово виглядатимуть у ролі головного акценту на листівці.

реліз січень1

Окремо хочу розповісти про особливість наборів N062, N063, N058 та N059 – усі вони підходять до висічок-квиточків {LL014}

IMG_8999

з допомогою яких можна створити міні-журналінг, розставити невеличкі текстові акценти (Peace, Love, Joy, Friends) або ж просто додати невеличкий елемент декору.

Набори з 10ти сердечок та зірочок чудово поєднуватимуться із штампами попереднього релізу, оскільки створені у одному стилі. Діаметр найбільшої зірочки 3см, а наменшої 0,5см. Найбільше сердечко з набору має у висоту 3см у довжину 3,7см, а найменше аналогічно до зірочок 0,5см.

реліз січень2

А у наступній підбірці продовження колекції “понад ХМАРАМИ”, початок якої можна знайти у грудневому релізі. Цього місяця я доповнила її прошитими сердечками (в доповнення до цих зірочок) та двома варіантами шнурочків-гірлянд, у комплектах з якими йдуть прапорці на будь-який смак )))

реліз січень3

 

Всі штампи я, як завжди )), старалась зробити якомога універсальнішими і застосовними не лише до якогось одного свята. Адже отримувати та дарувати листівки особливо приємно саме тоді, коли адресат цього не сподівається )). А кожен прожитий день дарує нам, як мінімум, почуття вдячності і заслуговує на те, щоб буде відзначеним навіть невеличкою творчою роботою, яка принесе трішки більше радост та добра у наш світ.

Оверлей / Overley

Також, стогодні до вашої уваги доповнення до асортименту яскравих оверлеїв-металіків. Колекція “Love MIX” представлена у трьох кольорах – пурпуровому, золотому та срібному:

OF15005 OF04005

OF01005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А також пір’їнки у тих же відтінках + у смарагдовому. Несподівано? ))))

OF04004 OF01004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OF05004 OF03004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та-а-ак!

Але ж як розкішно вони поєднуються між собою! Пурпур із золотом, чи смарагд зі сріблом! Ммм… Звичайно, це треба бачити ))) Саме тому до вашої уваги кілька фото від нашого дизайнера Тані Пищик:

Та її чудова робота з пір”їнками та пурпуровим написом “THANKS for everything”:

Оверлеї дуже легкі та приємні в роботі, а їх вишуканий блиск дозволяє отримати чудовий результат без застосування техніки гарячого ембосингу.

Папір / PAPER

І наостанок січневого релізу, хочу познайомити вас із зовсім не зимовою колекцією паперу “КРАФТЕРІЯ”. Вже з назви стає зрозуміло що колекція крафтова – тобто створена на крафт-папері.

На аркуші крафту нанесено принти чорного, коричневого та зеленого кольорів, папір із фактурною полосочкою з лицевого боку та гладенький зі звороту, розміром 30*30см та граматурою 120г/м2. На момент виходу, колекція продаватиметься лише поштучно і лише у цьому форматі. А вже у наступних релізах буде повідомлено про наявність інших розмірів.

Але багато вам не розповідатиму )), а краще покажу як папірчик виглядає в готовій роботі нашого дизайнера Тані Пищик:

У листівочці Таня використала штампи та основу 10*15см з грудневого релізу та пурпурові сердечка із новенького оверлею.
Щиро сподіваюсь, що наші новиночки вам сподобались )) А я із задоволенням прочитаю та відповім на всі ваші коментарі тут та у соцмережах))

Бережіть себе!
як завжди для вас,

.

прос

па-па )

.

то

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

5 Comments

 1. Неймовірні новинки! Аж дух перехопило!

 2. Pingback: Кімната натхнення з Anastasiya Gladkaya/ Inspiration room with Anastasiya Gladkaya - Lesia Zgharda

 3. Pingback: Завдання лютого – ембосинг + сердечка / Fabruary Challenge – hot embossing and heart - Lesia Zgharda

 4. Pingback: Яскрава кімната натхнення з Тетяною / Bright Inspiration Room with Tetyana - Lesia Zgharda

 5. Pingback: CAS кімната натхнення з Inna Espiritu / CAS inspiration Room with Inna Espiritu - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>