NEW PRODUCTS! July 2015 Release

Привіт усім штампувальникам )))) Сьогодні покажу вам новинки, про які мене вже дууууже давно і довго просили ))) звичайно ж всі, хто з нетерпінням їх чекав зараз себе упізнають ))

новий реліз липень

Отож колекцію я нарекла “Суккуленти”, які у мене асоціюються з частинкою літа, тепла та пустелею навіть серед зими і морозів.
Розпочну з улюблених мною наборів-віночків. Так вже мені полюбились такі штампи, з яких на власний розсуд можна наштампувати чудову композицію (і не лише у формі кола), а цього разу також прикрасити її рамкою-стрічкою та одним із лаконічних написів. Бачу, скоро у нас будуть віночки на всі випадки життя, пори року і взагалі будь-які оказії ))) ))

Реліз липень 2015_1

Тематика текстових штампів досить широка, традиційно на “вічні” теми – щастя, добро, дружба, радість, любов… і багааааато власне суккулентів )) різних видів, форм та розмірів, які чудово пасують до розмальовування.

Реліз липень 2015_2

А оскільки я казала що зимою мені хочеться мати не лише спогади про літо, а й його живу частинку, то вас чекає багато різноманітних флораріумів, наприклад як FL125 на малюнку нижче. Ці геометричні форми із скла та металу створюють неповторний настрій у кімнаті… і я закохалась у них із першого погляду ))) і звичайно ж не могла не намалювати ))

Реліз липень 2015_3

А оскільки я люблю залишати місце вашій фантазії ))), то створила набори з безліччю варіантів для поєднання, які можна не розмальовувати додатково, а просто одразу ж штампувати чорнилами відповідних кольорів. Як на мене, то дуже цікаво фантазувати буде з допомогою набору N067. З ним можна “виростити” кактуси у вазонах на власний смак та розмір поєднуючи великі та маленькі відростки. Окрім цього ви можете дати їм зацвісти, а також захистити від холоду куполом-колбою ))

Реліз липень 2015_4

Для прикладу як на зразочках нижче:

Реліз липень 2015_зразок 2 Реліз липень 2015_зразок 1

Порожні флораріуми можна наповнити грунтом та пісочком, а також кактусами і рослинками з набору N068 за власним бажанням

Реліз липень 2015_5

А можна розмалювати вже готові слоїчки з суккулентами )) і слова-акценти у текстових штампах, чим додатково підкреслити кольором важливість написаного

Реліз липень 2015_6

Поєднувати між собою можна абсолютно різні набори, від чого композиція ставатиме тільки цікавішою, як от на цьому зразку:

Реліз липень 2015_зразок 3

Сподіваюсь, що ці штампики знайдуть своїх вірних поціновувачів, і з їх допомогою на світ народиться багато ваших чудових робіт!

З найкращими побажаннями для вас,

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. Pingback: Кімната натхнення з Галиною - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>