NEW PRODUCTS! October 2014 Release

Привіт усім, наші любі!
Сьогодні я буду знайомити Вас із новими штампами, які я намалювала спеціально для любителів штампінгу. Отож, розпочну по-порядку:

новий реліз жовтень

Штампи / Stamps

Продовження колекції “Золота ОСІНЬ”, а саме аналогічні до англомовних україномовні штампи та набір для створення повноколірного гарбузика N053:

реліз жовтень 2014_1

Ось як він може виглядати:

реліз жовтень 2014_зразки

Але про осінь сьогодні коротенько, оскільки вона вже закінчується і звичайно ж, ми всі починаємо (чи вже почали) готуватись до зимових свят ))) я теж не виключення і цього року вирішила створити колекцію штампів, яка дещо продовжить осінню тематику віночків.

Спочатку краєм ока покажу з чого все розпочиналось ))) Ескізів завжди малюю багато, а потім ду-у-уже важко обрати, що все ж таки варто залишити )))

IMG_9346

IMG_9339Саме тому цього разу більшість нових штампів сформовано у набори )) Але краще один раз побачити … ))) Отож, зустрічайте колекцію із назвою “РІЗДВЯНИЙ віночок”:

реліз жовтень 2014_2

Як зрозуміло із назви колекції – віночків буде багато і різних )))
Розпочну з набору SR169 – з нього можна створювати віночки штампуючи ялинкові півкола одне навпроти одного, або ж використовувати як своєрідну святкову гірлянду для великого проекту (наприклад сторінки 30*30см) – залишаючи проміжки між двома половинками і з”єднувати їх бантиком:

реліз жовтень 2014_3

Кілька зразків застосування наборів SR168 та SR169 з двома різними віночками – суцільним та половинкою. Слова “МИРУ” “РАДОСТІ” “ЛЮБОВІ” – це три окремих штампи, із набору SR174 який буде представлений трішки нижче.

реліз жовтень 2014_зразки 1

Набір SR170, який складається із 7шт різних оригінальних сніжинок – трьох великих та чотирьох маленьких, які можуть служити їхніми “серединками” ось як на цьому прикладі:

реліз жовтень 2014_зразки 3

Серед наступної підбірки новинок варто звернути особливу увагу на набір текстових штампів SR174 про який я вже згадувала вище. Окрім того що всі написи повністю складаються із створених мною шрифтів і є повністю унікальними, слова підібрано так, що кількість їхніх “комбінацій” та поєднань між собою насправді величезна.

реліз жовтень 2014_4

Я вирішила показати вам лише деякі з них, що першими спали на думку, а ви зможете придумати власні, на свій смак:

реліз жовтень 2014_зразки 4

У наступній підбірці є два універсальних набори різних гілочок SR178 та SR179. Вони обидва дозволяють створювати багатоколірні композиції (особливо віночки), проте я зупинюсь на мега-універсальному SR178, що окрім звичних ялинкових гілочок включає також гілочки туї та прутик з ягідками:

реліз жовтень 2014_5

і продемонструю вам своє бачення щодо його застосування:

реліз жовтень 2014_зразки 2

Звичайно ж, ви зможете придумати велику кількість своїх варіантів та поєднань всіх штампів з цього набору. Тут як завжди я стараюсь залишити місце вашій фантазії ))

І не змогла я зупинитись лише на віночках )))) ще з літа малювала я різні в”язані узорчики )) але у липні, під палючим сонечком вони якось так “зависали” у мене в незавершеному стані ))) І лише з першими похолоданнями та горнятком гарячого латте я завершила ще одну зимову колекцію, із дуже простою назвою – “В’язка”. Вона складається повністю із фонових штампів, що імітують в”язку на спицях із різноманітними узорами які пасуватимуть як для створення фону стандартної листівки (10см в ширину), так і для чудового акценту на сторінці.
Запрошую до розглядання:

реліз жовтень 2014_7

Колекція має лише два написи, якщо їх можна так назвати )) – це букви НР ( що означають Новий Рік) та НГ (Новый Год). Їх можна застосувати як напис-вишивку поверх в”язаного полотна-фону, або власне як фон – наштампувавши багато разів у певній геометричній послідовності.

реліз жовтень 2014_6

Варіантів застосування та поєднання цих штампиків теж дуже багато, тож я покажу лише кілька з них.

Штампи з наборів F106 та F107 дозволяють створити двоколірні узори, чи як на малюнку нижче узор одного кольору але різної насиченості (відштампувавши надлишок чорнила на чернетці). А набір F097 дозволяє самому підбирати вертикальний узор. Я покажу вам один з варіантів із виворотними петлями (голубенький зразок, внизу малюнка):

реліз жовтень 2014_зразки 7

Фоновий штампик F100 можна виштампувати двічі різними кольорами для створення такої-собі “кашки”. Цей узор ще називають “рис”.
З набором F102 думаю все зрозуміло )) “Полосочки” з петельками можна комбінувати у різних варіантах, а також, застосовувати як імітацію крупних стібків товстенькою ниточкою.

А от штампик F104 дозволяє робити перекручену “косичку”

реліз жовтень 2014_зразки 5

Набір з двох віддзеркалених штампів F105 теж дозволяє “плести косички” та поєднувати їх із іншими штампами колекції.

І звичайно ж, в”язаний “конструктор” F096, щоб штампувати ті узори, які ви самі вигадаєте:

реліз жовтень 2014_зразки 6

Ось і все на сьогодні. Сподіваюсь, що ви отримали гарну порцію натхнення ))) А незабаром ми покажемо новинки “в дії”, тож слідкуйте за нашими Кімнатами Натхнення. А щоб не пропустити нічого цікавого, ви можете підписатись на розсилку наших публікацій із новинками на е-пошту:

З нетерпінням та цікавістю чекаю ваших відгуків ))
Як завжди для вас,

 

 

 

 

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

7 Comments

 1. Вони просто дивовижні!Я тільки на хвильку уявила, скільки чудових робіт дівчата з ДК зроблять з такими гарними штампами!!!

 2. Pingback: “Галерея робіт Друзів LZ” / LZ Friends’ Project Gallery - Lesia Zgharda

 3. Pingback: Зимова кімната натхнення. Tanya SonataJoy Winter Inspiration Room - Lesia Zgharda

 4. Pingback: Зимова кімната натхнення з Лілюською / Winter Inspiration Room withLiliuska - Lesia Zgharda

 5. Pingback: Зимова кімната натхнення з Лілюською / Winter Inspiration Room with Liliuska - Lesia Zgharda

 6. Pingback: Кімната натхнення з Лілюською. Одношарові в’язані валентинки / Inspiration Room with Liliuska. One-Layer Valentine Cards - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>