Підсумки завдання січня “Прозоре” і галереї січня

Доброго дня, наші любі читачі!

Бачимо, що наше січневе завдання вам сподобалося. Адже так цікаво додавати прозорі елементи в роботи, чи створювати всю роботу на прозорих матеріалах. Ви показали нам чудове розмаїття можливостей й принесли неймовірну порцію натхнення! Щиро дякуємо за вашу любов до наших

А тепер поспішаємо підбити підсумки і в завданні “Прозоре” наша Challenge Team відзначила такі чудові роботи:

Нина Роганова (Нинель)
Khrystya Poleva
Наталья Дмитриева
Флокса Марина
Євгенія Чунис
Olena Bazyuk

Щиро вітаємо талановитих майстринь! Забирайте цей банер собі в блоги:


Запрошеним дизайнером ми би хотіли бачити:

Ирина Летняя

Для отримання завдання надішли, будь ласка, листа на tania@stampsblog.zgharda.com із темою “ЗД січня”. Окрім того, ти отримуєш сертифікат на покупки у магазині TM Lesia Zgharda. Для того щоб скористатись сертифікатом напиши листа на адресу natalia@stampsblog.zgharda.com з темою “ЗД січня”.

Щомісяця ви ділитеся з нами вашими роботами, у яких використовуєте продукцію TM Lesia Zgharda, що для нас надзвичайно приємно! І в галереї січня наші дизайнери обрали такий ТОП-3:

Євгенія Чунис
Olena Bazyuk
Viktoriya Porechnaya

А запрошеним дизайнером хочемо бачити:

Флокса Марина

 

Ти також отримуєш сертифікат на 300 грн на покупку в магазині ТМ Lesia Zgharda. Чекаємо від тебе листа на tania@stampsblog.zgharda.com із темою “ЗД Галерея січня”.

Дякуємо усім, хто отримав нашу відзнаку, за неймовірно красиві роботи у нашій Галереї та даруємо вам знижку 10% на одне замовлення в магазині ТМ Lesia Zgharda. Для того, щоб скористатися знижкою, напишіть листа на адресу natalia@stampsblog.zgharda.com з темою “ТОП (або ЗД) січня”.

А також ми хочемо оголосити нашого найактивнішого Коментатора січня, і це:

Наталія Чунис

Вітаємо, Наталю! Ти отримуєш сертифікат на 150грн! Для того, щоб скористатись сертифікатом, напиши листа на адресу natalia@stampsblog.zgharda.com з темою “Коментатор січня”.

Оскільки ми помітили накрутку коментарів, тобто вони почали з’являтися під дописами за 2014-16 роки, вирішили враховувати результат коментування до початку накрутки. І для справедливості надалі будемо враховувати коментарі тільки за поточний місяць та не далі 15-го числа попереднього місяця.

Вітаємо всіх з ТОПом та перемогами!

І запрошуємо вас взяти участь у нашому завданні-натхненні лютого!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

13 Comments

 1. Дякую за ТОП! Дуже рада!

 2. такі прекрасні роботи, дякую дівчата, дуже приємно :)

 3. Девочки, спасибо, что отметили мою работу! Мне очень приятно!

 4. Казковi топи)) вiтаю дiвчат))))

 5. Надзвичайно вдячна за ТОПи, у сіх вітаю, роботи неймовірні!!!! І вітаю Наталю з сертифікатом!!!!

 6. Чудові роботи у ТОПах, особливо приємно бачити там роботи Євгенії та Олени, вітаю всіх дівчат із відзнаками. А також щиро вдячна за дуже приємну і несподівану новину – подарунковий сертифікат коментатора, який дозволить втілити в жииття одну з хотілочок із нового релізу.

 7. ТОПи дійсно дуже надихають)) Приємно, що мої роботи сподобались дизкоманді!

 8. Ух ты! Как приятно быть в компании таких потрясающих работ!)) Спасибо за доверие!

 9. Какой же стильный и красивый у вас блог! Каждый пост с таким вкусом! И как же приятно видеть свою работу именно у вас в топе! Спасибо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>