Результати набору в Challenge Design Team

Вітаємо вас, наші любі читачі та гості блогу!
Зовсім нещодавно в нашому блозі закінчився набір в нову Challenge Design Team.

Hello, our dear readers and blog guests!
Our Challenge Design Team Call came to an end not so long ago.

challenge-dt-call_3

Вибір був нелегкий, адже кожна заявка в ДК була особлива, в кожному пості ми відкривали для себе багато цікавого та милувались вашими роботами! Ми були дуже вражені такою кількість талановитих майстрів та майстринь, які зробили крок до своєї мрії і подали свої заявки! Дякуємо всім вам за вашу щирість, талант та наполегливість! Ми дуже це цінуємо!

The choice wasn’t that easy as every application was unique. We found lots of interesting, inspiring over at your blogs and simply admired every single project. We were amazed by the amount of talented crafters that made a step to their dream and submitted an application. A big thank you all for your sincerity, talent and perseverance. We truly appreciate it!

Перш ніж оголосити результати, хочемо сказати тим, хто не побачить цього разу своє ім”я у списку нових дизайнерів Challenge Design Team: від того, що ви не потрапили цього разу до нас у ДК, ваші таланти не стають меншими, якраз навпаки! Ви показали, що ви можете і як прагнете розвиватись, це дуже великий крок вперед! Ми впевнені, що багато людей переглядаючи заявки в ДК відкрили для себе вас як талановитих майстрів і, як і ми, стали вашими прихильниками!
Before we announce the results we’d like to encourage those who won’t find their names in the list of new Challenge Design Team members. Don’t be upset or disappointed, it doesn’t mean you are not talented, quite the contrary. You showed that you could and would like to develop your skills, that’s a huge step forward. We are sure that other people browsing the applications to DT call have noticed you and noted as very talented crafters.
При виборі команди цього разу ми звертали особливу увагу на ваші роботи, їх фото та на вашу активність у соціальних мережах. На сьогоднішній день це так само важливо як і ваш творчий талант.

Отже, наступні півроку творити в нашій новій команді Challenge Design Team будуть:

While choosing the members to our team we paid much more attention to your projects, photos and activity in social media. Today it is so very important as much as your crafting skills.
So, here are the future members of out Challenge Design Team for the next six months:

Olga Moss
Ольга Захарова
Oleksandr Azarov
Natalia Valkovskaya
Від щирого серця вітаємо вас і чекаємо вашого листа на пошту tania@stampsblog.zgharda.com для отримання подальших інструкцій по роботі в нашій команді!

We congratulate you with all out hearts and are waiting for your email at tania@stampsblog.zgharda.com to get further instructions for working in our team!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

6 Comments

 1. Вiтаю з новими iменами, отже натхнення буде ще бiльше))))))))

 2. Спасибо огромное, что поверили и дали шанс! Счастлива быть частью команды!

 3. Азаров Олександр

  Ура! Сапасибо за оказанное доверие! Давно хотел попасть к вам в ДК, хотя до последнего сомневался.

 4. Вітаю!!! Бажаю творчого та плідного натхнення!!!

 5. Ольга Захарова

  Аааа! Спасибо!!! Я так рада!! Нет слов)))

 6. Урааа! Огромное спасибо вам за оказанное доверие! Это большая честь для меня! Уже написала вам на почту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>