Розмаїте натхнення релізу серпня

Вітаємо, любі наші читачі!

Сьогодні наші дизайнери приготували для вас нову порцію натхнення із штампами з релізу серпня. Цей реліз чудовий і надзвичайно надихаючий. Але не будемо довго відволікатися, дизайнери вам самі все розкажуть. Насолоджуйтеся!

Олена Сало

Вітаю всіх! Звірята з релізу серпня не перестають мене надихати. І сьогодні я підготувала кілька листівочок з ними. Ці симпатичні совики (яким я в моїх листівках приклеїла оченята) не можуть залашити нікого байдужим. З ними можна придумати безліч робіт.

 

Це перша листівка з аквареллю, яку я наважилася показати, тому не судіть суворо. Обіцяю вдосконалитися в малюванні)

Galachko

Вітаю! Як завжди новий реліз штампиків приніс багато натхнення. В цьому релізі мої фаворити – це тваринки та неймовірні написи. Я підготовула також декілька листівок, тому що зупинится штампувати я просто не змогла :)

Liliuska

Кожен новий реліз надихає на все нові й нові роботи. У мене постійно рояться ідеї в голові. Це той стан, який хочеться передати через свої роботи іншим. Сподіваюся, мені це вдасться.

У цій роботі мені хотілося створити кольоровий акварельний фон. Мені дуже подобається поєднувати акварель та гаряче тиснення золотою пудрою. Вийшлі ось такі веселі сови.

У цій листівці мені хотілося створити невеличкий пейзаж. Фон я тонувала різними кольорами чорнил. Листочки додала за допомогою гарячого ембосингу, щоби вони створили цікавий об’ємний акцент.

Наступні дві листівки за мною ходили відтоді, як я вперше побачила штампи із серпневого релізу. Мені хотілося зробити цілу серію таких маленьких пейзажиків. Сьогодні покажу вам два з них. День і ніч. Я застосувала тут гаряче тиснення, тонування чорнилами та штампування.

Зверніть увагу, як гарно штампуються написи, навіть на тисненому нерівномірному фоні. Вони далі чіткі й легко читаються.

Остання листівка зайняла в мене дуже багато часу, бо я все ніяк не могла придумати, як поєднати все, що мені хотілося поєднати. Порятували маленькі зірочки штампики. Саме завдяки штампуванню фону ними мені й вдалося нарешті скласти композицію так, як мені подобалося.

Сподіваємося, нам вдалося вас надихнути й допомогти із вибором, яких ще штампиків Lesia Zgharda вам бракує до колекції. Придбати штампики із серпневого релізу ви можете тут.

Гарного вам вечора!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. Якi чудовi листiвочки. Кожна по-своэму чарiвна. A лисената якi класнi, так I хочеться з ними пограти))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>