Рубрика Must Have. Тема №1. Універсальна листівка

Привіт, наші любі читачі!

Сьогодні у нас стартує нова і дуже корисна рубрика – Must Have! У ній наші дизайнери будуть показувати вам штампи, без яких вони не уявляють листівок на ту чи іншу тему. Розпочнемо з універсальної листівки та універсальних штампів!

Marina Kartavenko

Я зробила дві листівки з моїм улюбленим універсальним штампом-написом With all my heart. Для фону першої листівки я вибрала дуже універсальні трикутнички, з якими можна зробити багато гарних фонів, також їх можна використовувати, як цікаві акценти.

Друга листівка у мене з флористичним принтом. Листя, гілочки, ягідки завжди стануть у пригоді, з ними можна зробити багато різноманітних листівок.

Anastasiya Gladkaya

До категорії must have я віднесла три штампи, які можуть відрізнятися залежно від ваших вподобань: штамп-напис, фоновий та штамп, використовуючи який можна створити основну прикрасу роботи, у моїй роботі це штамп-годинник. Останній можна замінити на штамп квітку, сердце чи інші. Комбінуючи штампи з трьох описаних категорій можна створити безліч цікавих робіт.

Liliuska

Для сьогоднішнього випуску рубрики Must Have я обрала улюблені написи та маленькі штампи. З цими штампами ви можете швиденько зробити одношарову листівку або чудовий фон і отримати чудову листівку, доповнивши її більшим зображенням, наприклад, геометричного оленя, як на моїй листівці нижче, та текстовим штампом.

Техніка тут дуже проста. Треба просто зробити маску (я використала ніж прямокутник та овал, таким чином створивши своєрідну рамку), прикріпити її обережно до основи листівки, щоби потім на основі не лишилося слідів, а тоді наштампувати маленькі зображення в різних кольорах.

Цю листівку можна подарувати, як на День народження, так і просто без нагоди. Вона може бути і для чоловіка, і для жінки, осінньою чи весняною, вам вирішувати.

Тут я вирішила перевернути овал і не лише наштампувала серединку, а й затонувала овал по краях, щоби зробити його більш виразним. Така листівка може бути як осінньою святковою, наприклад, до дня Подяки, так і зимовою, Різдвяною.

Тут я знову розмістила маску-рамку вертикально й затонувала не лише серединку овалу, а й краї листівки. Зображення я відштампувала в синіх тонах, що зробило листівку зимово морозною.

Як бачите, із цими штампами можна робити дуже різні листівки. Головне дати волю своїй уяві.

Сподіваємось, що наша нова рубрика вам припала до душі! Чекайте наших нових цікавих постів!

І нагадуємо, що якщо Ви використовуєте в своїх роботах матеріали ТМ Lesia Zgharda, то чекаємо на Ваші роботи у “Галереї робіт Друзів LZ” / LZ Friends’ Project Gallery.

Натхнення вам та гарного настрою!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. Ох, сколько красоты! Ничего лишнего. Стильно и просто! Спасибо!

 2. Работы – одна другой краше! Загляденье:-)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>