Рубрика Must Have. Тема № 2. Новий рік

Доброго дня, любі наші читачі!

Ми продовжуємо надихати вас та ділитися порадами щодо використання штампів у новій рубриці Must Have. І темою сьогоднішньої публікації ми обрали Новий рік, оскільки всі майстрині зараз повним ходом готуються до прийдешніх свят, і дівчата з нашої ДК також. Тож зробіть собі кави або чаю, вмощуйтеся зручненько і насолоджуйтеся чудовими роботами наших дизайнерів із використанням дуже потрібних штампів та матеріалів від TM Lesia Zgharda.

Сьогодні вас адихатимуть Таnya SonataJoy, Наталья Frau_Muller, Ekaterina Zenevic та Liliuska. Запрошуємо до перегляду!

Tanya SonataJoy

Моя новорічно-різдвяна тема завжди асоціюється з подарунками. Їх так приємно дарувати й отримувати. І мої штампи Must Have у цей час – це саме ті, якими можна прикрасити тег чи сам пакунок із подарунком.

А асортименті TM Lesia Zgharda є чудові паперові теги та штампи до них – “Подарунок для тебе…”, “Від: Для:” Це дійсно Must Have до будь-яких свят!

А з допомогою штампів Снігопад та Зірки можна чудово прикрасити навіть найбільш просту коробочку.

Штамп Розетка також зручно примостився на подарунковій коробочці

Frau_Muller

Я активно готовлюсь к чудесному празднику, и сейчас делаю разнообразные новогодние открытки. Я люблю использовать яркий цвета, иногда летние коллекции, так намного веселее и интереснее. Но ни одна новогодняя открытка быть не может быть полноценной без снежинок. А так как я люблю доробатывать фон масками или же штампами, то конечно я выбрала чудесные штампы Снежинки. А чтоб штамп не был слишком отштампованны и четким (что противоречило бы моей открытки) я наносила его без акрилового блока.

Ekaterina Zenevic

В этом году в я активно готовлюсь к Новому году)), и почти во всех своих работах я использую оверлеи “Циферблат”. “Часики” разных стилей и подходят к любой работе). А еще мне очень нравится штампик “Чудесная зима” (в этом году я его использую чаще чем стандартное “С новым годом”))). А еще мне очень полюбились фоновые штампы “Швейные строчки” – они добавляют уюта).

 

 

Liliuska

Для зимової публікації з розділу Must Have у мене все було під рукою, всі улюблені штампи. Звичайно, всіх я продемонструвати тут не зможу, але розкажу вам, що люблю з ними робити й до чого вас також запрошую і щиро сподіваюся, що вдасться надихнути вас на експерименти зі штампами.

Оскільки я дуже люблю одношарові листівки, а також створювати свого роду пейзажі, то в такому випадку незамінними є різні фонові штампи. Наприклад, фонові штампи з релізу жовтня. Тільки перш ніж штампувати фон, я відштампувала за допомогою чорнила та білої пудри для гарячого ембосингу улюблений різдвяний напис, який уже сам по собі створює відчуття затишку. Далі я вирізала для штампу маску, а вже тоді відштампувала сніг та ялиночки. Щоби не було забагато маскування, я відштампувала будиночки на окремому клаптику паперу й приклеїла кілька міліметрів від низу листівки.

Проте найцікавіше створювати фонові малюнки самостійно. Фактично ви тоді створюєте власний фоновий папір. Більш звичним є штампування фону штампами-малюнками, проте це можна зробити і за допомогою написів, що я й зробила на наступній листівці. Це ніби фон-пісня, де слова кружляють у веселому танці. Такий фон можна використати як для роботи з багатьма деталями, так і для простої роботи, де вистачить додати лише кілька акцентів й отримаєте завершену святкову листівку.

І покажу ще приклад більш традиційного штампованого фону, мається на увазі, з використанням штампів-малюнків. На цій одношаровій листівці я відштампувала на фоні гілочки та шишки. Фон вийшов досить самодостатнім, тому я вирішила додати лише кілька великих висічок, але впевнена, що такий фон також підійде для роботи з багатьма шарами та елементами.

Сподіваємося, нам сьогодні вдалося вас надихнути на нові чудові роботи. Чекайте нових публікацій із рубрики Must Have!

І нагадуємо, що якщо Ви використовуєте в своїх роботах матеріали ТМ Lesia Zgharda, то чекаємо на Ваші роботи у “Галереї робіт Друзів LZ” / LZ Friends’ Project Gallery.

Бажаємо вам натхнення та чудового передсвяткового настрою!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. Здорово, сколько вдохновения еще можно черпать и с прошлогодних работ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>