Стань Штампоманом. Штамповані фони. Перший етап

Доброго дня, любі наші читачі!
Сьогодні ми розпочинаємо особливий проект у блозі й сподіваємося, що вам сподобається ідея й ви почерпнете для себе щось нове й цікаве. А якщо ви вперше взяли в руки штампи, то наш навчальний проект допоможе вам їх освоїти та полюбити, адже недарма ми назвали його “Стань Штампоманом”. Це будуть свого роду курси штампування, які будуть відбуватися протягом тижня кожного другого місяця.
Участь у цьому проєкті може взяти кожен, хто любить штампувати. І, звичайно ж, кожен, хто любить призи. Крім того, у кожному етапі ми відзначимо кілька робіт (як початківців, так і штампувальників із досвідом).

Тема цього випуску – штамповані фони.
Якщо ви вперше взяли в руки штампи, а навіть якщо не вперше, а просто шукаєте натхнення чи хочете відпочити за штампуванням, то створення фонів за допомогою штампів чудовий спосіб творчого відпочинку.
Можна, звичайно, взяти великий фоновий штамп, але творення власного фону меншими штампами набагато цікавіше. Штампувати фон можна врозсип, якщо ви обрали для цього маленькі штампи. Якщо ж зібралися штампувати великими, то радимо починати з одного краю або кута й поступово просуватися далі.

Наші дизайнери підготували для вас чудові приклади штампованих фонів із детальними описами, як саме вони створили свою роботу. Читайте, надихайтеся й додавайте свої творіння, ми будемо з нетерпінням чекати!

 

Vika Salmina

1. Обираємо штамп зі своєї колекції. Я обрала пальмове листя, оскільки дуже люблю тропічні мотиви, а таке листя шикарно виглядає на штампованих фонах.

2. Підбираємо відтінки чорнил для нашої роботи. Тут усе залежить від ваших матеріалів. Фон можна штампувати навіть чорним чорнилом, тоді у вас вийде дуже графічна робота. Для своєї листівки я обрала два відтінки зеленого чорнила.

3. На білому картоні (бажано без малюнків та текстури, оскільки штампи найкраще лягають на гладкий картон) штампуємо наш фон. Для цього вам потрібні акрилові блоки і самі штампи. Я вибрала пальмове листя. Обраний малюнок можна штампувати дуже близько один до другого, а можна й штампувати так, щоби зображення перекривали одне одного. Усе залежить тільки від вашого задуму. Я в своїй роботі вирішила штампувати зображення поруч.

4. Далі підбираємо картон для основи і (за бажанням) для підкладки. Ви можете керуватися палітрою, обраною для штампування. Це зробить вашу роботу більш гармонічною і не буде враження, що ви взяли основу від іншої роботи.

5. Коли фон готовий – підбираємо декор. Це можуть бути і вирізані елементи, і емалеві цятки. Я не працюю з об’ємним декором, тому волію використовувати мінімальні за об’ємом прикраси, найчастіше це висічки або написи, які я клею на об’ємні квадратики. Це робить роботу багатошаровою та багаторівневою.

6. Збираємо нашу роботу, використовуючи будь-які зручні для вас клеєві матеріали (клей, скотч). Наприкінці додаємо декор і розставляємо акценти, наприклад емалеві цятки.

Marina Kartavenko

1. Зробіть основу для листівки із білого картону (у мене 10,5×13,5 см)

2. За допомогою ножа виріжте на машинці прямокутник із картону м’ятного кольору (у мене 10,5×13,5 см).

3. Виріжте ще один такий прямокутник тільки з білого картону. З допомогою хвилястого ножа розріжте прямокутник на дві частини різного розміру. Менша частина нам наразі не потрібна, а на більшій будемо штампувати наш фон.

4. Набір “ЛИСТОК МОНСТЕРИ” складається з двох штампів – листка та прожилок. Спочатку чорнилами трьох різних відтінків відштампуйте листя монстери, ледь накладаючи їх один на другий. Заповніть ними весь фон.

5. Тепер відштампуйте прожилки. Я вибрала для цього чорнило Tsukineko VersaMark Watermark, які можна використовувати не лише для ембосинґу, а й для створення зображення, на кілька тонів темнішого за відштампований.

6. Тепер цим же чорнилом VersaMark штампуємо напис “ДЛЯ ТОГО КОГО ЛЮБЛЮ” на прямокутнику м’ятного кольору, посипаємо білою пудрою для ембосинґу і плавимо її за допомогою фену для ембосинґу.

7. Приклейте прямокутник на основу листівки, а зверху за допомогою об’ємного скотчу приклеюємо фон з наштампованим листям.

8. Додаємо невеликий акцент – приклеюємо маленьке рожеве сердечко поруч із написом.

Підказка: Фон можна наштампувати на цілому прямокутнику, а тоді розрізати за допомогою ножа й зробити дві листівки, використавши меншу й більшу частину прямокутника.

Галина Филиппенко (Galachko)

1. Беремо для основи гладкий білий картон і вирізаємо панельку – основу прямокутної форми.

2. Штампуємо жовтим чорнилом великі квіти із набору “Троянди”, заповнюючи всю панель.

3. Для повного заповнення фону підбираємо маленькі штампи гілочки із набору “Привітальні фрази”.

4. Чередуємо і штампуємо їх на фоні. Можна використати як один, так і різні кольори чорнила.

5. Порожні місця на панелі можна заповнити цятками за допомогою золотого маркера.

6. Доповнюємо листівку написом – побажанням, яке штампуємо чорнилом чорного кольору.

7. Прикрасити листівку можна за допомогою леліток та висічки бантика.

8. Приклейте панель на основу листівки за допомогою об’ємного скотчу.

Liliuska

1. Виріжте панельку із білого кардстоку. Я використала спеціальний ніж.

2. Оберіть штампи та чорнила для фону. Я обрала штампи листочки із набору “Привітальні фрази”.

3. Використовуючи відповідні акрилові блоки відштампуйте більші гілочки темним кольором чорнила по всій поверхні, залишаючи місце на менші гілочки.

4. Заповніть решту панельки малими штампованими гілочками світлим чорнилом.

5. Відштампуйте напис та виріжте смужку (ножем або ножицями). Я запекла напис пудрою та феном для гарячого ембосинґу.

6. Відштампуйте по обидва боки від напису більші гілочки світлим чорнилом.

7. Приклейте напис на панельку, а саму панельку – до основи листівки. Додайте прикраси, наприклад, емальовані цятки.

Підказка: Такий фон чудово виглядатиме і на кольоровому кардстоку. Ви можете підібрати як констрастуючі із папером кольори, так і темні та світлі відтінки одного кольору.

І трохи про правила.
- етапи будуть виходити в понеділок, середу й п’ятницю
– лінки будуть відкриті протягом трьох тижнів

– додані роботи повинні відповідати темі випуску (у даному випадку це штамповані фони)
– брати участь у навчальному проекті можуть будь-які роботи з використанням штампів

- у дописі з роботою має бути посилання на наш навчальний проект

Бажаємо вам безмежного натхнення й чекаємо на ваші роботи!


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

8 Comments

 1. Скільки цікавих ідей! Дякую дівчата.

 2. Це неймовірно! Стільки натхнення і покрокових МК! Дякую. Спробую приєднатися))

 3. Ого, які ви молодці)))). Я ще не зустрічала стільки МК в ОДНОМУ пості… а ідей, просто маса. Дякую за натхнення та новий проект, я гадаю від багатьом буде до вподоби)))

 4. Работы дизайнеров просто потрясающие! Море красоты!
  п.с. хотела посмотреть работы (линки) участников,не нашла – может не туда смотрю :(

 5. До речі, в мене питання чи можна декілька робіт по одному завданню в рамках марафону публікувати одним постом???

 6. Лише зараз побачила ваш проект. Я зовсім не штампоман, штампи використовую дуже рідко, а деякі лежать не користуванні вже кілька років. Буду пробувати щось зробити за вашими мк. Дякую вам за цікавий та пізнавальний проект.

 7. А еще не было результатов проекта?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>