Ти вийдеш за мене? Огляд Релізу Січня 2017

Вже традиційно про нові релізи пишу я – їх автор. Тож, хто приєднався недавно – приємно познайомитись! Мене звати Леся ))) Я художник-ілюстратор та автор малюнків, які за допомогою певних виробничих процесів стають штампами для скрапбукінгу – Lesia Zgharda Stamps. А щоб не читати і не писати так багато букв ми користуємось абревіатурою LZ (навіть хештег такий у нас є #LZstamps)))

Ще додам кілька слів про те, хто такі “ми”. МИ – це дуже важливе для мене слово і якщо розібратись, то означає воно дуже багато, оскільки об”єднує людей, що оточують мене у реальному та віртуальному світі, підтримують, надихають, стимулюють та спонукають розвиватись особисто та як бренд. Це мега-творчі дизайнери, з якими я маю честь працювати та творити, менеджери, без яких не було б контенту в соцмережах та всіх наших графіків, розіграшів, забавок та марафонів, офісні співробітники та виробнича команда – які повірили в мою ідею і залишаються зі мною як у світлі так і в скрутні часи.

Тож тепер, читаючи ось це “ми” ви трошки розумітимете кого саме я маю на увазі)) І мені було б цікаво дізнатись кілька слів про вас – хто ви, звідки і чи цікаво вам було читати мої довгі сьогоднішні тексти)))

Тепер до справи))

січень17Перед виходом цього релізу ми показували трішки підглядалок у блозі та в соцмережах, а кілька днів тому у Блог-хопі ви могли бачити як самі новинки, так і велику кількість натхнення у блогах дизайнерів-учасників. Але ж натхнення багато не буває! )))

Тож ось вони – весільно-романтичні штампи:

І надихатиме вас на романтику наша Inspiration Team

заставки до відео_2с

Олена Сало

Вика Салмина
Використані матеріали / Supplies
Екатерина Зеневич
Використані матеріали / Supplies
Використані матеріали / Supplies
Svitlana Shayevich
Використані матеріали / Supplies
Marina Kartavenko
Використані матеріали / Supplies

Як завжди сподіваюсь що вам сподобалось ))) та ви отримали задоволення від перегляду!

Всі штампи доступні для замовлення на сайті магазину Lesia Zgharda. Гарного Вам настрою та приємного вечора!

Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

14 Comments

 1. Знову дизайнери постарались подарувати нам натхнення. Особливо сподобались роботи Оленки Сало, такі лаконічні, але водночас вишукані. Я так зрозуміла, що це запрошення на весілля? Цікаво дізнатись більше про процес створення фону.

 2. Леся, сiчневий релiз просто казка для закоханих))( все дуже витончено, легко та романтично. Дякую I тобi, I командi за ту порцiю натхнення, яку можна отримати у вашому блозi та в магазинi))) а ще за постiйнi подаруночки))))

 3. Реліз крутезний,такий весільно-святковий!!!!

 4. Дівчата, роботи дуже круті та надихають!!!!

 5. Дуже гарні штампи. Особливо туфлі, коробка та троянди)))
  а ще мені сподобавлась листівка від Marina Kartavenko.

  • А мені ще ті пальмові гілочки і листки, бомбові такі!!1

   • Так пальмові гілочки дуже ніжні особливо у Tanya SonataJoy, а ті біленькі взагалі невагомі як пір’їни. Я довго роздивлялась, думаючи чи то вони так акуратно вирізані, а потім здогадалась, що вони мабуть на чомусь прозорому відштамповані.

 6. так туфельки класні, а ще хочеться штамп де одна туфелька стоїть, а друга лежить…

 7. Pingback: Огляд Релізу Січня 2017. Екзотичне листя, привітальні набори та відео огляд - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>