Весняний реліз і натхнення від Олени. Spring Release Inspiration. Helen Salo

Всім привіт!

Я до вас сьогодні з великою порцією робіт з новим релізом, тому вмощуйтесь зручніше та переглядайте.

Почну з квіткових робіт. Я зробила дві листівки з набором магнолій, а також додала напис з нового релізу:

Гілочка виштампувана та розмальована безпосередньо на основі листівки, а квіти я розмальовувала окремо на акварельному папері, вирізала їх та приклеїла двостороннім об’ємним скотчем.

Магнолії я розмальовувала моїми улюбленими маркерами distress, а також де не де додала акцентів білою гелевою ручкою.

На фото нижче можна побачити, що відтінки квітів і гілочок на листівках різні. Я хотіла зупинитися на холодних відтінках, як на листівці з ромбом, але тепліші кольори на листівці з круглим віконцем мені теж сподобались.

Далі покажу вам листівку, яку з’явилася в моїй уяві, коли я тільки побачила штампи-будиночки.

Така собі фотографія весняної європейської вулиці з квітами, будиночками та написом з нового резізу. Треба буде подарувати її комусь, хто подорожуватиме Європою)

Найбільше з усього релізу мені хотілося попрацювати з наборами штампів шосе та мініатюрними деревцями і будинками, щоб зробити якусь карту скарбів, а в результаті вийшов ось такий блокнотик)

Всі фігурки я виштампувала білим чорнилом і потім розмалювала зображення кольоровими олівцями, залишивши білий контур по краях.

Якщо придивитись ближче, можна помітити, що слово “щоденник” виштампуване та вирізане окремо. Також я додала кантик темнішого кольору та прикріпила напис до блокноту двостороннім об’ємним скотчем.

І остання пара робіт – листівки з галактикою. Одна в білому кольорі, а інша – в золотому.

І написи і зображення я зробила у техніці “гарячий ембосінг”.

Дякую, що дочитали до кінця) Бажаю вам творчого натхнення та багато багато штампів!!!HelenSalo


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

14 Comments

 1. Олено це просто не перевершено. Кожна робота захоплює. Перша сама ніжність та витонченість, друга романтична та надихаюча, щоденник то взагалі))) стимулюючий почати свою захопливу подорож (мені дуже сподобалася ідея з картою скарбів), а листівочки зі всесвітом такі загадкові та глибокі))))))

 2. Чка краса! просто захоплюючі роботи!

 3. Юлия Лопатникова

  Ох, какие же потрясающие штампы!!! И работы дизайнеров очень вдохновляющие))

 4. Тільки глянула на листівки з магноліями, одразу захотілось написати: “які ніжні, як акуратно все вирізано і квіти і гілочки – ювелірна робота”. А потім думаю – ні наперед почитаю. А гілочки виявляється і не вирізані… Дуже цікаве рішення проблеми акуратності, а виглядають вони фактурно. І з кольорами вдалі експерименти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>