Завдання січня “Фонові штампи”/ January Challenge Background Stamps

Доброго дня, наші любі читатчі та гості блогу!

Наш дружній колектив вітає вас з новорічними святами! Бажаємо вам та вашим сім”ям у новому році щастя та затишку, тепла та радості! Звичайно любові та розуміння! Натхення та нових творчих досягнень!

І сьогодні ми хочемо запропонувати вам нове цікаве творче завдання! Пропонуємо вам зробити будь-яку скрапову роботу і застосувати в ній будь-який фоновий штамп. Матеріали TM Lesia Zgharda не є обов’язковими для використання у роботах. Але звичайно, нам буде приємно бачити, як ви їх застосовуєте).

Чекаємо ваші роботи до кінця січня. А наприкінці місяця ми визначимо найкращі роботи та запрошеного дизайнера, який отримає сертифікат на суму 75 грн. для покупок у нашому магазині.

І запрошуємо переглянути дуже надихаючі роботи нашої талановитої дизайн-команди та запрошеного дизайнера!

Ірина Федоришин (happy owl)

Всім привіт! Я до вас із зовсім не зимовою листівкою. Мені посеред зими захотілося весни, яскравих кольорів і квітів.
Фон листівки зроблений за допомогою ось такого фонового штампу, а для напису я використала текстовий штамп З днем народження. В результаті получилась чудова листівка для яскравої іменинниці)

 

 

Marina Kartavenko

За допомогою чудового фонового штампу я зробила ялинковий фон для своєї новорічної листівки. Ці маленькі ялинки виглядають дуже стильно!

Anastasiya Gladkaya

Я прикрасила подарункову упаковку цікавим фоном з дощечок. Їх я відсштампувала фоновим штампом, вирізала та легко переплела між собою.

Galachko

Я обожнюю використовувати фонові штампи, для мене це найуніверсальніші штампи. Насамперед я їх використовую для урізноманітнення вже готових фонів на сторінках

Ekaterina Zenevich

У роботі я викорисатала свої улюблені фонові стібки та шеврончик і в підсумкуу в мене склалась ось така яскрава та легка листівочка

Frau_Muller

Я дуже люблю використовувати фонові штампи, ними дуже цікаво створювати особливий настрій в будь-якій роботі

Натхнення вам!
І нагадуємо, що якщо Ви використовуєте в своїх роботах матеріали ТМ Lesia Zgharda, то чекаємо на Ваші роботи у “Галереї робіт Друзів LZ” / LZ Friends’ Project Gallery. Галерея січня вже відкрита!

Отож, чекаємо на ваші роботи до 31 січня включно. З правилами ви можете ознайомитися тут. Два сертифікати номіналом 75грн отримають наші запрошені дизайнери – один сертифікат для запрошеного дизайнера по завданню місяця, другий серифікат для запрошеного дизайнера по галереї січня.

15_75


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

One Comment

 1. Pingback: Пост-натхнення з роботами дизайнерів та читачів ТМ Lesia Zgharda - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>