Завдання червня “Листя”. Частина 2 / June Challenge – Leaves. Inspiration

Доброго дня, наші любі читачі!

Половина червня вже за нами, а отже час на другу порцію натхнення для нашого завдання червня, темою якого є “Листя”. Це може бути відштамповане листя, листя з паперу, листя з тканини… Ми даємо волю вашій фантазії.

Творіть та додавайте ваші роботи в лінки в кінці посту. А в перших числах липня ми визначемо переможця по нашому завданню і переможець отримає сертифікат на покупки в нашому магазині.

Запрошуємо вас надихнутися чудовими роботами наших дизайнерів:

Ekaterina Zenevich


Liliuska

Для цього завдання я підготувала одразу три листівки. Листя – одна з моїх улюблених тем, тому я просто не змогла зупинитися. )) Перша листівка – одношарова із двоколірним штампуванням. Напис я відштампувала на кальці за допомогою золотої пудри для гарячого ембосинґу.

Використані матеріали / Supplies

Друга листівка також одношарова, але об’єму їй додає відштампована за допомогою гарячого ембосинґу, розмальована акварельними фарбами й вирізана ножицями рамочка. Аби підкреслити напис, який є основним елементом листівки, я відштампувала його чорним чорнилом та прозорою пудрою для гарячого ембосинґу.

 

На третю листівку мене надихнув найновіший реліз Lesia Zgharda. Ці штампи такі чудові, що мені захотілося створити з їх допомогою невеличку картину. Уявіть собі, що ви відпочиваєте під деревом, над вами нависають зеленолисті гілки, кидаючи над вами затишну тінь, а ви собі спостерігаєте, як колишуться на вітрі трави й літають у ясному небі ластівки. Саме такий настрій мені хотілося передати в цій листівці.

 

Galachko
Ольга Масло

 

 

 

І нагадуємо, що якщо Ви використовуєте в своїх роботах матеріали ТМ Lesia Zgharda – штампи, папір, оверлеї, спреї, то чекаємо на Ваші роботи у “Галереї робіт Друзів LZ” / LZ Friends’ Project Gallery. Галерея червня вже відкрита!

Отож, чекаємо на ваші роботи до 30 червня включно. З правилами ви можете ознайомитися тут. Два сертифікати номіналом 75грн отримають наші запрошені дизайнери – один сертифікат для запрошеного дизайнера по завданню місяця, другий серифікат – для запрошеного дизайнера галереї червня.

Натхнення вам!


Поділись із друзями :-) / Share with friends
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>