Завдання червня “Світ навколо нас!”

Всім привіт!

З вами Даша Мягких і сьогодні моя черга давати вам завдання на місяць!

І я подумала, що мені дуже цікаво … як ви бачите світ; що вас оточує зараз; якими фарбами розфарбовані ваші дні. Тому тема нашого червневого челенджу: “Світ навколо нас!”

 

0618

Якщо говорити про себе … то мене зараз точно оточує зелень … багато зелені …. І взагалі природа. Останнім часом ми дуже часто буваємо на дачі і насолоджуємося літом … його звуками, фарбами і запахами. Один з моїх улюблених – це запах скошеної трави :)

І про це буде мій проект на задану тему.

Не знаю як ви, а я от не дуже люблю електронні книги. Ні! я розумію!!

Це дуже зручно і легше … і взагалі 21 століття на дворі! але!

Особисто для мене нічого не зрівняється з дивним задоволенням читати саме паперовий варіант. Тримати в руках гарне видання – це один з моїх фетишів напевно :)

Красиві ілюстрації, приємний на дотик папір … а запах !!!! Запах нової книжки!

Як ви розумієте в будинку у нас ціла бібліотека. Я з великою любов’ю підбираю кожен екземпляр (ну майже кожен …. я ж все-таки не параноїк хе-хе-хе)

Загалом сьогодні я покажу просто необхідну річ для будь-якої бібліотеки – закладку! :)

Штампи з останньої колекції ну просто не дають мені спокою – хочеться використовувати їх скрізь! Зокрема подивившись на набори з жучками, мені в голову прийшла ідея фрази … ну точніше слова BOOK-ашки! А де найкраще це все поєднати – правильно в закладці!

Скориставшись наборами штампів з комахами і ще з квітами у мене і вийшла ось така крихітка …

А як у вас справи з книгами? :)

 

Будемо з нетерпінням чекати ваші роботи! Діліться з нами вашим натхненням і додавайте свої роботи в лінки в кінці цього посту, адже це чудова нагода виграти сертифікат на придбання матеріалів в нашому магазині! Отож, чекаємо на ваші роботи до 30 червня включно! А за підсумками червня три сертифікати на покупки в нашому магазині отримають двоє запрошених дизайнерів та найкращий коментатор місяця!

– один сертифікат для запрошеного дизайнера у завданні місяця

– другий серифікат для запрошеного дизайнера у галереї червня

– третій сертифікат для найактивнішого коментатора червня

So, we are waiting for your works! Share your inspiration with us and add your works to the Linky at the end of this post. It’s a great opportunity to win a Gift Certificate which you can spend in our store! Add your works till May 31, including that date! Following the results of our April Challenge three Certificates will be given to two Guest Designers and the Best Commentator of the month!

– One certificate for the Guest Designer at the Monthly Challenge

– One certificate for the Guest Designer at the May Gallery

– One certificate for the Best Commentator of the month

 


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. Які класні букашечки))))) мммм

 2. Даша, не перестаёшь удивлять))

  • Кстати, о чтении) читаю с 4 лет.. и жизни не мыслю без чтения! Очень любила держать в руках книгу и всё, что с этим связано.. но вот уже лет 5 перешла полностью на электронный вариант))

 3. Закладка чудова. А щодо читання… Як я тебе розумію , Дарія! Книги викликають в мене ті ж емоції… Відчувати на дотик, вдихати аромат … Яке задоволення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>