Завдання грудня “Подарунок”/December challenge “Gift”

Вітаємо вас!

На календарі 1 грудня, а це означає, що почалась магічна та чарівна підготовка до найочікуваніших зимових свят! Грудень та січень – надзвичайно багаті місяці на свтякові дні! Дітки і дорослі з нетерпінням чекають ці чарівні свята. І зараз якраз найчудовіша пора для підготовки подарунків, адже це ще одна нагода нагадати своїм рідним та близьким про вашу турботу та любов!

Тему нашого грудневого завдання для вас підготувала Тетяна і ця тема “Подарунок”. Ми будемо з нетерпінням чекати ваші подарункові роботи. Це завдання надихає на творчість і дає політ вашій фантазії! Можливо це буде подарункова упаковка або коробочка? А може адвент календар або листівка? Або ви створите альбом чи десембер дейли для ваших рідних? Чекаємо всі ваші ідеї з подарунками!

Hello, dear friends! Calendar shows December 1! So, it means that magical and wonderful preparation for the long awaited winter holidays has started. December and January have many red-letter days. All the children and grown-ups are waiting for these holidays. And now we have the most wonderful time to prepare presents as it’s one more opportunity to show the love and care to our family and friends.

Theme of our new Challenge is prepared by Tetyana and it’s called Present. We are looking forward for your Present works. This Challenge inspires for creativity and gives you a flight of imagination. Maybe it’ll be a present package or box. Maybe you’ll make an advent calendar or a card. Or maybe you’ll create a photo album or December daily for your dear ones. We are waiting for all your present ideas!

Я надзвичайно люблю дарувати подарунки! І не менше захоплення це сворення подарункової упаковки для них! Адже коли ти отримуєш чарвну коробочку у святковому упакуванні, то настрій підвищується відразу і у повітрі одразу витає святкове тепло!

Крім того дуже гарно виглядають коробочки під ялинкою в одному стилі з усіма зимовими прикрасами і різдвяним декором.

Цього разу мій святковий настрій модного сірого і класичного білого кольорів. За допомогою штампів з нової святкової колекції я створила свій індивідуальний пакувальний папір.

Для цього я використала штампи :

НАБІР ШТАМПІВ “ГІЛОЧКИ І СНІЖИНКИ” {SR219}
ШТАМП “ГІЛКА СОСНИ МАЛЕНЬКА” {FL222}
ШТАМП “WINTER” {TA172}
ШТАМП “ОЛЕНЬ” {FA115}

Також я прикрасила кожну коробочку прикрасою у вигляді ялинкової кулі, в середині якої шуршать святкові блискітки та відштамповані тематичні написи:

ШТАМП “DO NOT OPEN BEFORE CHRISTMAS” {TA166}
ШТАМП “WARM HOLIDAY WISHES” {TA169}

 

 

Будемо з нетерпінням чекати ваші роботи! Діліться з нами вашим натхненням і додавайте свої роботи в лінки в кінці цього посту, адже це чудова нагода виграти сертифікат на придбання матеріалів в нашому магазині!

Отож, чекаємо на ваші роботи до 31 грудня включно! З правилами ви можете ознайомитися ТУТ.

А за підсумками грудня три сертифікати на покупки в нашому магазині отримають двоє запрошених дизайнерів та найкращий коментатор місяця!

– один сертифікат для запрошеного дизайнера у завданні місяця

– другий серифікат для запрошеного дизайнера у галереї грудня

– третій сертифікат для найактивнішого коментатора грудня


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

16 Comments

 1. Какой цвет!! Это действительно ШИК!

 2. Яка класса iдея пакування. Вау!!

 3. Как же красиво выглядят штампики в оформлении упаковки!

 4. Gorgeous packaging to be delivered by a sweet little angel :)! Yes, very elegant in neutral tones… it’s like having decor also under the tree!

 5. Pingback: Результати спільного блог-хопу! Вітаємо переможців! - Lesia Zgharda

 6. Буду першою! Такі гарні роботи для натхнення! І мені захотілося гарно подарувати свій подаруночок!

 7. Декоровані подаруночки виглядають дуже святково і вишукано. Штампики класні.

 8. Pingback: Підсумки завдання, галереї та коментатор листопада - Lesia Zgharda

 9. Pingback: Gift Bags | Experiments With Card Making Etc

 10. Pingback: Подарунковий набір від Даші - Lesia Zgharda

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>