Завдання грудня від Ihor Sidletskyy. Натхнення з дизайнерами

Вітаємо вас, друзі!

Наша дизайн команда продовжує надихати вас чудовими роботами! А все тому, що в нашому блозі триває справжнє казкове завдання від нашого талановитого дизайнера Ihor Sidletskyy!

Завдання дуже актуальне, новорічне, із обов’язковими елементами. Впевнені, вам сподобається ! Запроршуємо вас долучитись до нього!

“Червоне+Ембосинґ”


Запрошений дизайнер Орися

Отримавши завдання одразу знала, що поєднуватиму червоний з крафтом. Це сполучення та палітра не відпускає мене вже давно. Разом з тим захотілося зробити щось затишне і тепле! І ось зустрічайте крафт-картон, шматок бавовни і штампи, штампи, штампи…

Olesya Kharkova

Червоний та ембоссінг – тренд для мене в цьому році, особливо золотий ембоссінг. Завдання було дуже надихаючим і у мене вийшла підвіска на ялинку, яка так само є і листівкою / тегом.

Олена Сало

 

 

Червоне і чорне – це класика! Саме така ідея спала мені на думку після того, як я дізналася тему завдання і зробила ось такий подарунковий пактик з написом із нового релізу, в який я закохалася з першого погляду та пуансетією. Кілька квітів та листочків я виштампувала золотим на акварельному папері та розфарбувала маркерами Distress. З вирізаних елементів сформувала квітку та приклеїла. Лицьову сторону прикрасила білими та золотими цятками.

Marina Kartavenko

Чарівні роги разом із завданням надихнули мене на ясраву та контрастну листівку. Насичений червоний + білий ембосінг = дуже гарне поєднання. Із декору лише паперове сердечко, бо цей набір штампів дуже самодостатній!

Використані матеріали / Supplies

Наступне натхнення від наших дизайнерів на цю новорічну тему чекайте вже 20 грудня!

Діліться з нами передсвятковим настроєм і додавайте свої роботи в лінки в кінці цього посту, адже це чудова нагода виграти сертифікат на придбання матеріалів в нашому магазині!

Отож, чекаємо на ваші роботи до 31 грудня включно! З правилами ви можете ознайомитися ТУТ.

А за підсумками грудня три сертифікати отримають двоє запрошених дизайнерів та найкращий коментатор місяця!

– один сертифікат для запрошеного дизайнера у завданні місяця,

– другий серифікат для запрошеного дизайнера у галереї грудня,

– третій сертифікат для найактивнішого коментатора грудня.


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

2 Comments

 1. Якi ж всi святковi! Дякую за натхнення

 2. Скільки святково натхнення, супер!!! А Орисіна “Хатка в Карпатах” просто суперова!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>