Завдання листопада “Сніг”/November challenge “Snow”

Всім привіт!До зими все ближче і ближче! І в листопаді ми підготували для вас дуже багато цікавинок! Обов”язково слідкуйте за нашими публікаціями! А сьогодні наше нове завдання для вас і його підгоувала для вас Марина.
Завдання листопаду присвячується усім прихильникам білого, пухкого і просто чарівного снігу! Сподіваюся зовсім скоро він порадує нас своєю присутністю, а поки що ми з вами можемо зробити чудові роботи із снігопадами, сніжинками, завірюхами та сніговими заметами. Натхнення вам! Чекаємо на ваші роботи!
Hello! November challenge is dedicated to all the fans of white, fluffy and just wonderful snow! I hope it will bring us joy of it’s presence soon and meanwhile we can make adorable works with snowfalls, snowflakes, snowstorms and snow banks. Be inspired! We are waiting for your works!WKOZqQhsOB0
Мене сніжок надихнув на невеличкий зимовий альбомчик із шейкером, у яком можна побачити маленький будиночок із ялинками, сніг та багато леліток.
Snow theme inspired me for a winter photo album with a shaker where you can see a little house with two pine trees, snow and many sequins.

Над будиночком я наштампувала напис Happy Winter.
Above the little house I stamped Happy Winter sentiment.

Зворотня сторона обкладинки прикрашена будиночками “Амстердам” і чарівним снігопадом.
The reverse side of the cover is decorated with “Amsterdam” houses and a wonderful snowfall.

Будемо з нетерпінням чекати ваші роботи! Наступне натхнення від наших дизайнерів на цю чудову тему чекайте вже 10 листопада! Діліться з нами вашим натхненням і додавайте свої роботи в лінки в кінці цього посту, адже це чудова нагода виграти сертифікат на придбання матеріалів в нашому магазині!

Отож, чекаємо на ваші роботи до 30 листопада включно! З правилами ви можете ознайомитися ТУТ.

А за підсумками листопада три сертифікати на покупки в нашому магазині отримають двоє запрошених дизайнерів та найкращий коментатор місяця!

– один сертифікат для запрошеного дизайнера у завданні місяця

– другий серифікат для запрошеного дизайнера у галереї листопада

– третій сертифікат для найактивнішого коментатора листопада

An InLinkz Link-up


Поділись із друзями :-) / Share with friends
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.

6 Comments

 1. ***
  А в нас вже сніжок пролітає))) Хоча ще не дуже хочеться морозів… Завдання дуже затишне та надихаюче
  ***
  Марино, альбомчик дуже милий

 2. Super adorable album, Marina! I’m not sure what I love the most… the reverse side might win :). For me, red and white, especially during Holiday Season, is like happy + very happy :).

 3. очень красивый альбом!вчера у нас тоже первый снегпролетал

 4. Я очень люблю зиму! Белую, пушистую…:) Спасибо за интересное задание!

 5. Pingback: Підсумки завдання, галереї та коментатор жовтня - Lesia Zgharda

 6. Pingback: Vintage Christmas – The Papabric Writer

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>